0 item(s)

Ostukorvis pole tooteid.

Product was successfully added to your shopping cart.

Alpine - Kõrvatropid "Sleepsoft" magamiseks

Kiirülevaade

Alpine SleepSoft kõrvatropid magamiseks summutavad ebameeldiva müra ja norskamise, mis võib tihtipeale magamist segada. Kõrvatropid on mugavad ka külili magamisel. Innovatsiivsed kõrvatropid on tehtud termoplastilisest materjalist, mis kohandub täpselt kõrvakanali kujuga, kaitseb kõrvu vee eest ning ei tekita ebameeldivat survet kõrvakanalile.


Keskmine mürasummutus 25dB.


Alpine kõrvatropid on 2015 aasta Red Dot disainiauhinna võitjaks.

14,95 €

Kirjeldus

Alpine - Kõrvatropid "Sleepsoft" magamiseks

SleepSoft kõrvatropid on pehmest AlpineThermoShape™ materjalist ning kõrvatroppide unikaalsed AlpineAcousticFilters™ filtrid vähendavad ebameeldivat müra, kuid lasevad siiski uksekella, äratuskella või alarmi kuulda.

Kas SleepSoft kõrvatropid pakuvad maksimaalset mürakaitset?

SleepSoft kõrvatropid pakuvad keskmist mürakaitset, 25 dB (SNR). Ebameeldivad helid on summutatud, kuid on võimalik kuulda ümbritsevaid helisid nagu näiteks alarm või äratuskell.

Kuna norskamine tekitab tavaliselt kõrgemat heli, siis SleepSoft kõrvatropid summutavad suurema osa norskamise helist. Tänu sellele on võimalik kergemini uinuda ning vältida öösel ebameeldiva heli tõttu üles ärkamist. 

Kõrvatroppide pakk sisaldab:

  • 2 universaalset termoplastilist kuulmiskaitset;
  • 2 akustilist filtrit;
  • plastmassist kandekarp kõrvatroppide hoiustamiseks;
  • plastmassist karp kõrvatroppide kaasaskandmiseks;
  • Alpine kõrvatroppide kõrva sisestamise abivahend.

ALPINEACOUSTICFILTERS™

Alpine kõrvatroppide spetsiaalsed akustilised filtrid SwimSafe kõrvatroppides tagavad, et ümbritsevad vestlused oleksid võimalikult kuuldavad. Filtrites olev väike kanal aitab ennetada isolatsiooni tunde tekkimist ning kõrvatroppide spetsiaalne kuju aitab vältida vee sattumist kuulmekäiku. 

ALPINETHERMOSHAPE™ materjal

Alpine innovatsiivsed kõrvatropid on tehtud termoplastilisest materjalist. See materjal kohandub kõrvakanali kujuga, mis võimaldab kõrvatoppidel mugavalt kõrvakanalis istuda ning ei tekita ebameeldivat survet kõrvakanalile. Tänu sellele on kõrvatropid kindlalt kõrvas ning tagavad optimaalse mürakaitse. Alpine SwimSafe kõrvatropid ei sisalda silikooni.

Kõrvatroppide eluiga ja puhastamine:

Kõrvatroppide eluiga sõltub nende kasutamise regulaarsusest. Kõrvatroppide regulaarne puhastamine pikendab nende eluiga. Kõrvatroppe peab puhastama sooja vee ja seebiga.

  1. Kommenteeri, anna hinnang ja muuda teistel valiku tegemine lihtsamaks!

Anna oma hinnang ja kirjuta, miks see toode Sulle meeldib või ei meeldi.

Kuidas jäid tootega rahule *

  1 2 3 4 5
Hinnang
Liitu SinuElu uudiskirjaga!
Jäta enda e-posti aadress ja me saadame sulle võlusõna, millega saad esimeselt tellimuselt -10% soodustust, ning edaspidi toredaid looduslikke uudiseid ja tervislikke pakkumisi.