0 item(s)

Ostukorvis pole tooteid.

Product was successfully added to your shopping cart.

Amii - Aroomivaha "Mandariin" 22g

Kiirülevaade

Kõikide lemmik! Kiirgab energiat ja mõjub värskendavalt 


Kasutamiseks aroomilambis


Valmivad Eestis, käsitööna väikestes partiides kvaliteetsest sojavahast, millesse on lisatud parimaid tõeseid aroome ja looduslikke pastelseid värve


 

1,90 €

Kirjeldus

Amii - Aroomivaha "Mandariin" 22g

Kõikide lemmik! Kiirgab energiat ja mõjub värskendavalt 

Kasutamiseks aroomilambis

Aroomivaha eritab aroomi ca 8 tundi 

Amii aroomivahad valmivad käsitööna väikestes partiides kvaliteetsest sojavahast, millesse on lisatud parimaid tõeseid aroome ja looduslikke pastelseid värve. Sojavaha pärineb taastuvast loodusvarast- sojaubadest. Sojavaha on keskkonnasõbralik ja looduses täielikult lagunev. Aroomivahade põledes ei eritu keskkonda kahjulikke aineid. Amii aroomivahad täidavad Sinu toad imeliste aroomidega, luues mõnusalt õdusa meeleolu. 

Aroomivaha kasutamine: Eemalda aroomivahalt pakend ja aseta aroomivaha aroomilambi nõusse. Süüta nõu all asuv teeküünal. Põleta küünalt seni, kuni kogu aroomivaha on sulanud ja tuba on täitunud meeldiva aroomiga. Kuna aroomivahal puudub taht, siis parafiin ära ei põle, aurustub vaid aroom. Seega kui vaha enam ei lõhna, tuleks vana vaha lambist eemaldada ja asetada alusele uus aroomivaha. Kui soovid aroomivaha aroomilambis vahetada, siis aseta aroomilamp mõneks ajaks jääkambrisse ja vaha tuleb ise aroomilabi küljest lahti. 

  1. Kommenteeri, anna hinnang ja muuda teistel valiku tegemine lihtsamaks!

Anna oma hinnang ja kirjuta, miks see toode Sulle meeldib või ei meeldi.

Kuidas jäid tootega rahule *

  1 2 3 4 5
Hinnang