0 item(s)

Ostukorvis pole tooteid.

Product was successfully added to your shopping cart.

Amii - Aroomivaha "Mango ja papaia" 22g

100 1 100 0

Kiirülevaade

Aroomivaha "Mango ja papaia" on kooslus eksootilistest puuviljadest, päikesest ja vitamiinidest. Rännak lõunamaale! 


Kasutamiseks aroomilambis, aroomivaha eritab aroomi ca 8 h.


Kõik Amii aroomivahad valmivad Eestis, käsitööna väikestes partiides kvaliteetsest sojavahast, millesse on lisatud parimaid tõeseid aroome ja looduslikke pastelseid värve.


 

Tavahind: 1,90 €

Special Price 1,37 €

Kirjeldus

Amii - Aroomivaha "Mango ja papaia" 22g

Sojavaha pärineb taastuvast loodusvarast- sojaubadest. Sojavaha on keskkonnasõbralik ja looduses täielikult lagunev. Aroomivahade põledes ei eritu keskkonda kahjulikke aineid. Amii aroomivahad täidavad Sinu toad imeliste aroomidega, luues mõnusalt õdusa meeleolu. 

Aroomivaha kasutatakse aroomilampides. Sulades täidab vaha teie toa meeldiva aroomiga. Kuna aroomivahal puudub taht, siis ära ta ei sula, aurustub vaid aroom. Seega kui vahal enam ei lõhna tuleb vana vaha lambist eemaldada ja asetada alusele uus aroomivaha.


Aroomivaha kasutamine: Eemalda aroomivahalt pakend ja aseta aroomivaha aroomilambi nõusse. Süüta nõu all asuv teeküünal. Põleta küünalt seni, kuni kogu aroomivaha on sulanud ja tuba on täitunud meeldiva aroomiga. Kuna aroomivahal puudub taht, siis parafiin ära ei põle, aurustub vaid aroom. Seega kui vaha enam ei lõhna, tuleks vana vaha lambist eemaldada ja asetada alusele uus aroomivaha. 

Aroomivaha eemaldamine lambist: Kui soovid aroomivaha aroomilambis vahetada, siis lase aroomivahal taheneda ja eemalda aroomivaha terava noa abil. Kõige lihtsam on aroomivaha eemaldada asetades aroomilamp mõneks ajaks jääkambrisse ja vaha tuleb ise aroomilabi küljest lahti. 

  1. Super hea lõhn ja lahe toode! hindaja: Merike aeg: 11.09.2018
    Hinnang

    Pole kunagi varem aroomivahasid kasutanud ja olen väga positiivselt üllatunud sellest tootest. Imelihtne kasutada aroomilambiga, annab imeliselt hea lõhna terves toas ja kestab üllatavalt kaua! Olen juba põletanud mitu teeküünalt ja aroomivaha on ikka lambis alles. Super! Kindlasti tellin teisigi lõhnu talveks, loob nii mõnusa meeleolu kodus :-)

Anna oma hinnang ja kirjuta, miks see toode Sulle meeldib või ei meeldi.

Kuidas jäid tootega rahule *

  1 2 3 4 5
Hinnang