Amii - Aroomivaha

Amii - Aroomivaha "Metsik Loodus" 22g

Amii - Aroomivaha

Amii - Aroomivaha "Kookos" 22g

Amii - Aroomivaha

Amii - Aroomivaha "Maasikas" 22g

Amii - Aroomivaha "Metsik Loodus" 22g

Aroomivaha "Metsik loodus" on kooslus värskest õhust, õide puhkenud piibelehtedest ja päikesest.

Kasutamiseks aroomilambis, aroomivaha eritab aroomi ca 8 h.

Kõik Amii aroomivahad valmivad Eestis, käsitööna väikestes partiides kvaliteetsest sojavahast, millesse on lisatud parimaid tõeseid aroome ja looduslikke pastelseid värve.

1,90 €
Saadavus: Laos
Tootekood
4744641012089

Amii - Aroomivaha "Metsik Loodus" 22g

Sojavaha pärineb taastuvast loodusvarast- sojaubadest. Sojavaha on keskkonnasõbralik ja looduses täielikult lagunev. Aroomivahade põledes ei eritu keskkonda kahjulikke aineid. Amii aroomivahad täidavad Sinu toad imeliste aroomidega, luues mõnusalt õdusa meeleolu. 

Aroomivaha kasutatakse aroomilampides. Sulades täidab vaha teie toa meeldiva aroomiga. Kuna aroomivahal puudub taht, siis ära ta ei sula, aurustub vaid aroom. Seega kui vahal enam ei lõhna tuleb vana vaha lambist eemaldada ja asetada alusele uus aroomivaha.


Aroomivaha kasutamine: Eemalda aroomivahalt pakend ja aseta aroomivaha aroomilambi nõusse. Süüta nõu all asuv teeküünal. Põleta küünalt seni, kuni kogu aroomivaha on sulanud ja tuba on täitunud meeldiva aroomiga. Kuna aroomivahal puudub taht, siis parafiin ära ei põle, aurustub vaid aroom. Seega kui vaha enam ei lõhna, tuleks vana vaha lambist eemaldada ja asetada alusele uus aroomivaha. 

Aroomivaha eemaldamine lambist: Kui soovid aroomivaha aroomilambis vahetada, siis lase aroomivahal taheneda ja eemalda aroomivaha terava noa abil. Kõige lihtsam on aroomivaha eemaldada asetades aroomilamp mõneks ajaks jääkambrisse ja vaha tuleb ise aroomilabi küljest lahti. 

Lisainfo
Bränd Amii
Write Your Own Review
Arvustatav toode:Amii - Aroomivaha "Metsik Loodus" 22g
Sinu hinnang