0 item(s)

Ostukorvis pole tooteid.

Product was successfully added to your shopping cart.

Amii - Aroomivaha "Paradiis" 22g

100 3 100 0

Kiirülevaade

Aroomivaha "Paradiis" on magus segu tsitruselistest, mis loob mõnusalt suvise meeleolu - Kuum päike, meri ja magus puuviljakokteil! 


Kasutamiseks aroomilambis, aroomivaha eritab aroomi ca 8 h.


Kõik Amii aroomivahad valmivad Eestis, käsitööna väikestes partiides kvaliteetsest sojavahast, millesse on lisatud parimaid tõeseid aroome ja looduslikke pastelseid värve.

1,90 €

Kirjeldus

Amii - Aroomivaha "Paradiis" 22g

Sojavaha pärineb taastuvast loodusvarast- sojaubadest. Sojavaha on keskkonnasõbralik ja looduses täielikult lagunev. Aroomivahade põledes ei eritu keskkonda kahjulikke aineid. Amii aroomivahad täidavad Sinu toad imeliste aroomidega, luues mõnusalt õdusa meeleolu. 

Aroomivaha kasutatakse aroomilampides. Sulades täidab vaha teie toa meeldiva aroomiga. Kuna aroomivahal puudub taht, siis ära ta ei sula, aurustub vaid aroom. Seega kui vahal enam ei lõhna tuleb vana vaha lambist eemaldada ja asetada alusele uus aroomivaha.


Aroomivaha kasutamine: Eemalda aroomivahalt pakend ja aseta aroomivaha aroomilambi nõusse. Süüta nõu all asuv teeküünal. Põleta küünalt seni, kuni kogu aroomivaha on sulanud ja tuba on täitunud meeldiva aroomiga. Kuna aroomivahal puudub taht, siis parafiin ära ei põle, aurustub vaid aroom. Seega kui vaha enam ei lõhna, tuleks vana vaha lambist eemaldada ja asetada alusele uus aroomivaha. 

Aroomivaha eemaldamine lambist: Kui soovid aroomivaha aroomilambis vahetada, siis lase aroomivahal taheneda ja eemalda aroomivaha terava noa abil. Kõige lihtsam on aroomivaha eemaldada asetades aroomilamp mõneks ajaks jääkambrisse ja vaha tuleb ise aroomilabi küljest lahti. 

 1. Minu lemmik aroom hindaja: Katrin aeg: 06.11.2018
  Hinnang

  Olen proovinud mitmeid Amii aroomivahasid ja kõik on omamoodi head olnud, aga Paradiis on minu vaieldamatu lemmik! Nii värske ja mahlane lõhn :-)

 2. Meeldib! hindaja: Pille aeg: 03.05.2018
  Hinnang

  See aroomivaha on eriliselt hea lõhnaga! Värskelt mahlane :-)

 3. Soovitan aroomivaha kasutamist! hindaja: Merike aeg: 03.05.2018
  Hinnang

  Proovisin esimest korda aroomivaha kasutada. Tellisin e-poest koos aroomilambiga ja mulle väga meeldib. Nii lihtne kasutada ja tekitab väga mõnusa aroomi terves toas.

Anna oma hinnang ja kirjuta, miks see toode Sulle meeldib või ei meeldi.

Kuidas jäid tootega rahule *

  1 2 3 4 5
Hinnang
Liitu SinuElu uudiskirjaga!
Jäta enda e-posti aadress ja me saadame sulle võlusõna, millega saad esimeselt tellimuselt -10% soodustust, ning edaspidi toredaid looduslikke uudiseid ja tervislikke pakkumisi.