0 item(s)

Ostukorvis pole tooteid.

Product was successfully added to your shopping cart.

Amii - Aroomivaha "Paradiis" 22g

100 2 100 0

Kiirülevaade

Magus tsitruse mix loob mõnusalt suvise meeleolu - Kuum päike, meri ja magus puuviljakokteil! 


Kasutamiseks aroomilambis


Kõik aroomivahad valmivad Eestis, käsitööna väikestes partiides kvaliteetsest sojavahast, millesse on lisatud parimaid tõeseid aroome ja looduslikke pastelseid värve

1,90 €

Kirjeldus

Amii - Aroomivaha "Paradiis" 22g

Magus tsitruse mix loob mõnusalt suvise meeleolu - Kuum päike, meri ja magus puuviljakokteil! 

Kasutamiseks aroomilambis

Aroomivaha eritab aroomi ca 8 tundi 

Amii aroomivahad valmivad käsitööna väikestes partiides kvaliteetsest sojavahast, millesse on lisatud parimaid tõeseid aroome ja looduslikke pastelseid värve. Sojavaha pärineb taastuvast loodusvarast- sojaubadest. Sojavaha on keskkonnasõbralik ja looduses täielikult lagunev. Aroomivahade põledes ei eritu keskkonda kahjulikke aineid. Amii aroomivahad täidavad Sinu toad imeliste aroomidega, luues mõnusalt õdusa meeleolu. 

Aroomivaha kasutamine: Eemalda aroomivahalt pakend ja aseta aroomivaha aroomilambi nõusse. Süüta nõu all asuv teeküünal. Põleta küünalt seni, kuni kogu aroomivaha on sulanud ja tuba on täitunud meeldiva aroomiga. Kuna aroomivahal puudub taht, siis parafiin ära ei põle, aurustub vaid aroom. Seega kui vaha enam ei lõhna, tuleks vana vaha lambist eemaldada ja asetada alusele uus aroomivaha. Kui soovid aroomivaha aroomilambis vahetada, siis aseta aroomilamp mõneks ajaks jääkambrisse ja vaha tuleb ise aroomilabi küljest lahti. 

  1. Meeldib! hindaja: Pille aeg: 03.05.2018
    Hinnang

    See aroomivaha on eriliselt hea lõhnaga! Värskelt mahlane :-)

  2. Soovitan aroomivaha kasutamist! hindaja: Merike aeg: 03.05.2018
    Hinnang

    Proovisin esimest korda aroomivaha kasutada. Tellisin e-poest koos aroomilambiga ja mulle väga meeldib. Nii lihtne kasutada ja tekitab väga mõnusa aroomi terves toas.

Anna oma hinnang ja kirjuta, miks see toode Sulle meeldib või ei meeldi.

Kuidas jäid tootega rahule *

  1 2 3 4 5
Hinnang