0 item(s)

Ostukorvis pole tooteid.

Product was successfully added to your shopping cart.

Aroomilamp - kuidas kasutada?

Kuidas aroomilampi kasutada?


Aroomilamp on lihtsaim kodune meetod eeterlike õlide ja aroomivaha kasutamiseks.

Eeterlike õlide puhul tuleb aroomilampi asetada küünal, küünla kohal olev anum täita veega, kuhu omakorda tilgutada 4–7 tilka aroomiõli. Küünlaleek soojendab anumat ja peagi täitub ruum soovitud lõhna või lõhnade seguga. Selline segu lõhnab kõige intensiivsemalt kuni neli nädalat pärast valmistamist. Kasutusaega pikendab tunduvalt paari tilga eeterliku õli lisamine ja aeg-ajalt segamine.

Aroomivaha kasutamine: Eemalda aroomivahalt pakend ja aseta aroomivaha aroomilambi nõusse. Süüta nõu all asuv teeküünal. Põleta küünalt seni, kuni kogu aroomivaha on sulanud ja tuba on täitunud meeldiva aroomiga. Kui soovid aroomivaha aroomilambis vahetada, siis aseta aroomlamp mõneks ajaks jääkabrisse ja vaha tuleb ise aroomilabi küljest lahti.

Aroomivaha eritab aroomi ca 8 tundi 

Õige aroomilatern on valmistatud ainult looduslikest materjalidest ja on tulekindel. 

Aroomilambid on erineva kuju ja disainiga, need on suurepärased elemendid kodu kaunistuseks ja mõnusa meelelolu loomiseks!

SinuElu e-poest leiad Amii küünlakoja aroomivahad, aroomilambid ja rohkes valikus eeterlikke õlisid! 

Liitu SinuElu uudiskirjaga!
Jäta enda e-posti aadress ja me saadame sulle võlusõna, millega saad esimeselt tellimuselt -10% soodustust, ning edaspidi toredaid looduslikke uudiseid ja tervislikke pakkumisi.