0 item(s)

Ostukorvis pole tooteid.

Product was successfully added to your shopping cart.

Biominerata - Nõudepesuvahend, sidrunheina 500 ml

Kiirülevaade

Unikaalne mineraalvee ja taimsete toimainete baasil loodud tervisesõbralik toode.


Sidrunheinalõhnaline mineraalveega öko-nõudepesuvahend.


Eesti toode!


7,00 €

Kirjeldus

Biominerata, Nõudepesuvahend, sidrunheina 500 ml

Sidrunheinalõhnaline nõudepesuvahend, mis on hell sinu nahale ja samas aitab puhtaks saada rasvased pannid ja taldrikud isegi külma veega. Lisaks sisaldab nõudepesuvahend mineraalainete kompleksi, mis niisutab nõudepesu ajal sinu käsi!

Toode sisaldab mitte-ioonseid suhkrutensiide, taimset päritolu anioonsetlaurüüleetersulfaati ja looduslikku amfoteerset betaiini(<5% lõhnaaineid(sidrunheina eeterlik õli(kontrollitud öko-põllumajandustoode), sh tsitraal), säilitusaineid( benzisothiazolinone, methylisothiazolinone),sidrunhape, keedusoola(naatriumkloriid), mineraal-vett, vett. Koostisainetest 0,06% pärit mahepõllumajandusest. Toimeained on taimset päritolu.

Biominerata nõudepesuvahend on nahasõbraliku pH-tasemega, sisaldades looduslikku mineraalvett, efektiivse toimega taimset päritolu puhastusaineid ning naturaalseid eeterlikke lõhnaõlisid. Nõudepesuvahend on silmadele mitte-ärritav ning kergesti biolagunduv.

Toote pakend on valmistatud biolagunevast materjalist ning tootele on omistatud Vegan Society tunnusmärk. Toode ei sisalda loomset päritolu tooraineid.

 

Koostis: Vesi, mineraalained, mitteioonsed pindaktiivsed ained (suhkrutensiidid), anioonsed pindaktiivsed ained, looduslik betaiin, söögisool, sidrunhape, sidrunheina eeterlik taimeõli, säilitusained

  1. Kommenteeri, anna hinnang ja muuda teistel valiku tegemine lihtsamaks!

Anna oma hinnang ja kirjuta, miks see toode Sulle meeldib või ei meeldi.

Kuidas jäid tootega rahule *

  1 2 3 4 5
Hinnang