0 item(s)

Ostukorvis pole tooteid.

Product was successfully added to your shopping cart.

Biominerata - WC poti puhastusvahend, tsitronella 750 ml

Kiirülevaade

Unikaalne mineraalvee ja taimsete toimainete baasil loodud tervisesõbralik toode


Eesti toode!

7,00 €

Kirjeldus

Biominerata, WC poti puhastusvahend, tsitronella 750 ml

Tsitronellalõhnaline WC-poti puhastusvahend saab jagu ka suuremast mustusest. Peale koristamist jääb ruumi õrn aroom, mis pärineb eeterlikest õlidest ning toode ei ärrita silmi.

Unikaalne mineraalvee ja taimsete toimeainete baasil loodud tervisesõbralik toode. Eemaldab tõhusalt mustuse, uriini ja katlakivi. Haakub hästi poti pinnale. Taimsetel toimainetel ning tervislikul mineraalveel baseeruv toode. Biolagunevatest toorainetest.

Toode sisaldab mitte-ioonseid suhkrutensiide, taimset päritolu anioonset laurüüleetersulfaati (<5%) lõhnaaineid(tsitronella eeterlik õli,limoneen,(kontrollitud öko-põllumajandustoode), sh tsitraal), glütserooli, taimsed paksendajaid, sidrunhapet,  mineraal-vett. Koostisainetest 0,07% pärit mahepõllumajandusest. Toimeained on taimset päritolu.

Toote pakend on valmistatud biolagunevast materjalist ning tootele on omistatud Vegan Society tunnusmärk. Toode ei sisalda loomset päritolu tooraineid.

Koostis: Vesi, mineraalained, mitteioonsed pindaktiivsed ained (suhkrutensiidid), ksantaankummi, glütseriin, sidrunhape, tsitronella eeterlik taimeõli (lõhnaaine, sh. tsitraal*)
  1. Kommenteeri, anna hinnang ja muuda teistel valiku tegemine lihtsamaks!

Anna oma hinnang ja kirjuta, miks see toode Sulle meeldib või ei meeldi.

Kuidas jäid tootega rahule *

  1 2 3 4 5
Hinnang