Blog

 1. Kevadine E-samspäev on taas käes

  9.mai toimub taas E-smaspäev ning sellega seoses paljud SinuElu e-poe tooted kuni -30%.

  Täpsemalt kehtivad soodustused järgmistele toodetele:

  Loe edasi »
 2. Jäänaelikud- parim abivahend libedatel teedel

  Seoses muutlike ilmaoludega on meie kõnniteed eriti libedad. Sellega suureneb ka kukkumise ja vigastuste oht. Selleks, et igapäeva käimised saaks turvaliselt tehtud, on heaks abivahendiks jäänaelikud. Nendega saad turvaliselt nii koeraga metsavahel jalutada kui ka linnatänavatel poe ringi ära teha. Meie tootevalikust leiad 3 eri tüüpi jäänaelikuid sportimiseks, igapäevaseks kasutamiseks ja väiksemad naelikud, mis sobilikud just linnas kasutamiseks.

  Loe edasi »
 3. Jõutreeningu baasharjutused kodus kummilindiga personaaltreener Kärt Pärteliga

  Eesti toitumis- ja liikumissoovituste järgi on täiskasvanud inimesele soovituslik liikuda regulaarselt keskmise intensiivsusega vähemalt 150 minutit või kõrge intensiivsusega vähemalt 75 minutit nädalas. Lisaks aeroobse liikumise nädalanormidele on soovituslik koormata nädalas kaks või enam korda kõiki suuremaid lihasgruppe ehk teha lihastreeningut. Selleks sobivad näiteks väga hästi harjutused, mis sisaldavad surumist, kükkimist, tõstmist ja tõmbamist.  

  Lihaste koormamiseks on vastavalt treenituse astmele vaja kas keharaskust või erineva raskusega koormamisvahendeid, milleks antud juhul oleme valinud kergesti kättesaadava ning üsnagi universaalse kummilindi.

  Lihaste treenimine ehk jõutreening mõjutab lisaks lihasjõu arenemisele ka lihaste ainevahetust, kujundab rühti, vähendab valu, parandab tasakaalu ja tugevdab luid.

  Oleme teie jaoks välja valinud neli jõutreeningu baasharjutust, mis kaasavad kogu keha. Harjutusi on mugav ja hea teha kummilindiga k

  Loe edasi »
 4. Mida pista jõuluvana kingikotti? SinuElu soovitused leaid siit

  Mõtled veel, mida pista jõuluvana kingikotti? SinuElul on paar soovitust:

  Loe edasi »
 5. Asjad, mis toetavad rändavat elustiili

  Sel sügisel otsustas meie projektijuht Karmen Aasanurm hakata kaubikuränduriks. Täpsemalt kolis ta oma elu kaubikusse ning viis kliimapagulasena oma kontori päikese alla. Sellest, kuidas tema teekond siiani on kulgenud ning millised SinuElu e-poe tooted tema igapäeva elu toetavad, saate nüüd kohe lugeda.

  Novembri alguses alustasime elukaaslase ja koeraga teekonda päikese poole. Hetkel oleme suuna võtnud Kreetale, kuhu ilmselt nädala jooksul lõpuks ka kohale jõuame. Oleme teel olnud umbes 3 nädalat ning selle aja jooksul läbinud seitset riiki. Kõige pikemalt olime Horvaataias, kus enamik aega veetsime Dalmaatsia rannikul. Seal meid kostitasid imelised mägede ja Aadriamere vaated. Tundsime juba suvist sooja ja saime päikest nautida. Muidugi saime ka paar äikesetormi ja sügisesi külmasid.

  Esimesed nädalad on peamiselt möödunud sõitmise ni

  Loe edasi »
 6. E-smaspäev 8. novemeber 2021

  8. november toimub taas E-smaspäev, mille raames SinuElu e-poes mitmed tooted palju soodsamad:

  Loe edasi »
 7. Seljavöö, mida saad reguleerida vastavalt enda vajadustele

  Serola seljavöö on juba aastaid meie klientide lemmik, kuna on parim seljavöö, mis leevendab alaselja koormust ja valu. Seda peamiselt tänu reguleeritavatele tiibadele (vaata pildil) ning lisaks:

  1. On see ainus seljavöö, mis on välja töötatud selleks, et parandada alaseljas paikneva rist-niudeluu liigese tööd
  2. Seljavööl puuduvad ärritavad pandlad ja padjad
  3. Materjal on hingav ja niiskust eemale juhtiv
  4. Seljavöö mitteelastne kiht imiteerib liigesesidemete tegevust. Täiendav elastne kiht tagab seljale surve ja aitab hoida õiget kehaasendit

  Üheks suureks eeliseks antud seljavööl on, et see parandab lihastööd ja suurendab kogu keha tugevust. Sa võid seda kanda pika aja vältel, sest see ei põhjusta lihasnõrkust ega lihasmassi vähenemist.

  Kasuta selja

  Loe edasi »
 8. 11 nõuannet vee tarbimise kohta: küsimustele vastab personaaltreener Kärt Pärtel

  Kas Sa täna vett jõid? Miks on oluline vett tarbida? Miks peaks suvel rohkem vett tarbima?

  Selleks, et avada antud teemat, istusime maha personaaltreener Kärt Pärteliga ning küsisime talt 11 küsimust. Täpsemalt:

  1. Miks on oluline vett tarbida?
  2. Kui palju peaks päevas vett tarbima?
  3. Millega vee tarbimisel arvestama peaks?
  4. Mis mõjutab inimese vee vajadust?
  5. Miks on suvel oluline vett tarbida?
  6. Kas vee tarbimine võib olla kahjulik?
  7. Millest vee tarbimisel juhinduda?
  8. Millega treeningute ajal vee tarbimise puhul arvestama peaks?
  9. Kuidas teada, milline on minu vedeliku vajadus treeningute ajal?
  10. Millised on vedeliku puuduse peamised tunnused?
  11. Kuidas harjutada end rohkem vett jooma?

  Vaata videot siit:

   

  L

  Loe edasi »
 9. Sinu tasakaalu treenerid: tasakaalulaud ja Alexanderi tehnika. Tasakaalust räägib Alexandri tehnika õpetaja Hanna-Liis Lao

  Hea tasakaal loob meile võimaluse liikuda graatsia ja enesekindlusega ning kulutada tegevusteks täpselt nii palju energiat, kui parasjagu vaja on. Tasakaalulaud on suurepärane abivahend, mis aitab hõlpsasti märgata mõtte-ja liigutusmustreid, mis tasakaalu pärsivad või toetavad.

  Oma töös Alexanderi tehnika õpetajana kasutan tasakaalulauda peaaegu igapäevaselt. Alexanderi tehnika ei ole “MIS” vaid pigem on see “KUIDAS”*. Tehnika suunab märkama ja ümber kujundama liigutus-ja mõttemustreid, mis sekkuvad loomulikku rühimehhanismi ning tekitavad vaimseid-ja füüsilisi pingeid. Alexanderi tehnika põhimõtete rakendamine muudab treeningu efektiivsemaks ja konstruktiivsemaks, arendab tasakaalu ja koordinatsiooni ning aitab hoiduda ja taastuda vigastustest. 

  Kuidas tasakaalu leida ehk nõuanded, kuidas tasakaalulauda kasutada?

  Enne, kui astud tasakaalulauale, PEATU HETKEKS ning märka, mis toimub sinu

  Loe edasi »
 10. Õige kehahoiak mõjutab otseselt meie tervist. Nõu annab joogaõpetaja Laura Kaesel

  Me kõik mäletame lapsepõlvest ema, vanaema või õpetaja märkust seista ja istuda sirge seljaga. Tundus selline tähe närimine, aga kindlasti oli selles oma tõde. Inimeste rüht ehk kehahoiak tänu vähe liikuvale elustiilile, istuvale tööle ja telefonides surfamisele on tõenäoliselt halvem kui eales varem.

  ÜLESANNE:

  Seisa õlad ees, selg küürus, pea ette vajunud, vaagen taha poole. Kuidas Sa ennast tunned? Seejärel seisa sirge seljaga, rind kergelt ees ja avatud, õlad all, lõug ja pilk vaatamas otse. Kuidas Sa ennast nüüd tunned?

  On ilmselge, et hea rüht on seotud ka parema enesetunde ja ka enesekindlusega. Seetõttu peetakse näiteks joogas MÄE POOSI üheks olulisemaks ja võimsamaks poosiks, et me tuletaksime endale pidevalt meelde, kuidas on oluline seista. Kõlab lihtsalt, kuid siiski enamik inimesi oma igapäeva elus oma rühi peale ei mõtle.

  Loe edasi »
Page