Kuu arhiivid: november 2017

 1. Eestis valminud sojavahast küünlad ja aroomivahad

  Selle aasta sügisel avati Läänemaal armas küünlakoda, kus valmistatakse käsitööna imeliselt lõhnavaid sojavahast lõhnaküünlaid ja aroomivahasid. Amii küünlad ja aroomivahad sisaldavad 100% ulatuses naturaalset sojavaha, millesse lisatakse pastelseid värve ja parimaid tõeseid aroome. Sojavaha ei erita põledes keskkonda kahjulikke aineid ja on looduses täielikult lagunev.
  Loe edasi »
 2. Punane päevakübar - immuunsüsteemi tugevdaja

  Punane päevakübar ehk siilkübar on väga tunnustatud ja hinnatud ravimtaim. Kõige tähtsamaks on peetud tema võimet tõsta organismi vastupanu haigustele. Katsetega on tõestatud, et siilkübar suurendab valgete vereliblede arvu, mis omakorda tõkestab põletike teket. Taimes olevad toimeained takistavad viiruste levimist, mistõttu temast tehtud preparaate kasutatakse viirushaiguste raviks.
  Loe edasi »
 3. Beebiasjad Karloovalt - Kingi lapsele kõige arendavam esimene aasta!

  Karloova on esimene kodumaine ettevõte, mis valmistab terviklahendusena beebi arengut toetavaid tegelusasju. Kõik Karloova mänguasjad on valmistatud suure hoole ja armastusega koostöös laste füsioterapeudiga. Ettevõtte eesmärgiks on pakkuda lapsevanematele kindlustunnet, et mänguasjad on beebile alati eakohased ning toetavad tema arenemist.
  Loe edasi »