Kuu arhiivid: detsember 2020

 1. 3 head põhjust, miks sul on vaja massaažirulli või massaažipalli

  1. Massaažirull on käepärane ja soodne vahend lihaspingete leevendamiseks.

  Nad on kerged, väikesed ja minisuuruses rulli võid pista kasvõi kohvrisse või hoida töölaua sahtlis. Ühe korraliku massaažipalli saad näiteks kätte paari cappuccino hinnaga. Pallide ja rullide kasutama õppimine võtab vähe aega. Massaaži saad teha üksi, selleks ei ole vaja palju ruumi ega ka lisavahendeid ning mõju on enamasti tõhus ja kiire. Ja kes meist siis ei armastaks massaaži?!

  2. Massaažirull ega -pall ei hooli sellest, milline on su treenituse tase, figuur, vanus või sugu.

  Ei ole vahet, kas su lihased on pihta saanud seetõttu, et unustasid end kodukontoris 6 kuuks tugitooli või seepärast, et kasutasid liiga aktiivselt jõusaalis hantleid, reielähendajat või seljalihase trenažööri. Rullide ja pallide valik on nii suur, et endale sobiva leiab nii aktiivne sportlane ku

  Loe edasi »
 2. SinuElu kingiideed jõuludeks 2020

  Vali sel aastal kingid SinuElu e-poest!

  Miks valida kingid just meilt?

  1) Meie juurest leiad põnevaid ilutooteid ja vahendeid kodus treenimiseks. Lisaks ka koduseid meditsiinivahendid ja näomaske, mis valitud koostöös ISIS Medical spetsialistidega. Ehk midagi igaühele

  2) Soovi korral pakime kingid sinu eest! Selleks kirjuta oma sooviavaldus tellimuse märkuste lahtrisse*

  3) Ostes kolm erinevat (erineva nimetuse või tunnusega) toodet, lisame tellimusele väikese kingituse*

  * Pakkumine kehtib kuni detsembri lõpuni

   

  Mõned kingiideed:

  Loe edasi »
 3. Mis on ühist Rocky Balboal, Maailma Terviseorganisatsioonil ja sinu lapsepõlvel? Vihje: see on odav, lõbus ja uskumatult efektiivne asi!

  Sel aastal tegi koroona meie treeningplaanides ja -viisides suuri muudatusi. Trenn kolis metsa, pargiserva, terviseradadele ja meie elutubadesse. Maailma Terviseorganisatsioon soovitas kevadel kõikidel inimestel leida mingi viis enda liigutamiseks – olgu see või kodus muusika järgi tantsimine, veebi kaudu treeningutes osalemine või veelgi parem - hüppenööriga hüppamine. Just!

  Tuleb sulle oma lapsepõlvest meelde selline asi nagu hüppenöör? Kui kerge oli sellega hüpata? Olgu siis ühel või kahel jalal, käed või jalad risti, sõpradega võidu korduste arvu peale? Ja see oli nii lõbus?! On aeg hüppenöör uuesti kätte võtta ja see endale meelde tuletada. Miks?

  Hüppenööriga hüppamine on sulle kasulik 7 erineval moel!

  1. Hüppenööriga hüppamine tugevdab luid ja lihaseid ning teeb sind kiiremaks

  Rocky Balboa teadis

  Loe edasi »