Kuu arhiivid: märts 2021

 1. Kuidas valida joogamatti? Nõu annab joogaõpetaja Kairit Ronk

  Kui oled valimas head ja sobivat joogamatti, siis Sulle mõned nõuanded:

  • Väga sobiv joogamatt on mittelibisev. Olenevalt joogastiilist on mati libisemiskindlus väga oluline, seda ka soojemas ja niiskemas ruumis (SinuElu tootevalikust näiteks Spokey korgist Savasana joogamatt, pilt 1) 
  • Hästi oluline on joogamati materjal ja koostis. Vali kehale sõbraliku koostisega ja kahjulikest ainetest vaba joogamatt (SinuElu tootevalikust näiteks Gaiam Džuudist joogamatt, pilt 2)
  • Väg
  Loe edasi »
 2. Miks pidada treeningpäevikut ning kuidas seda teha? Nõu annab personaaltreener Kärt Pärtel

  Treeningpäevikuta treenimine on justkui matkamine ilma kaardita. Jah, lõpuks võid sa sihtkohta jõuda, kuid sul kulub selleks palju rohkem aega ja energiat. Igal eesmärgiga ning edukal treenijal on ühel või teisel kujul olemas treeningpäevik. Olgugi, et sa ei näe teda alati märkmikuga mööda treeningsaali kõndima, telefonis Exceli tabelit või mõnda äppi täitmas.

  Millised on peamised põhjused, miks ikkagi treeningpäevikut pidada ning kuidas see aitab sinul seatud eesmärke saavutada? Aga enne veel, kui hakkame täpsemalt rääkima treeningpäevikust, on ehk hea mõelda sellele, kuidas üldse eesmärke seada.

  Mina mõtlen eesmärkidele kui unistustele, millel on tähtaeg. Võimalik, et kõige tuntum eesmärkide sõnastamiseks ja seadmiseks loodud tehnika on SMART mudel:

  • S (Specific) – KONKREETNE – arusaadav ja tulemustele suunatud
  Loe edasi »