Seoses muutlike ilmaoludega on meie kõnniteed eriti libedad. Sellega suureneb ka kukkumise ja vigastuste oht. Selleks, et igapäeva käimised saaks turvaliselt tehtud, on heaks abivahendiks jäänaelikud. Nendega saad turvaliselt nii koeraga metsavahel jalutada kui ka linnatänavatel poe ringi ära teha. Meie tootevalikust leiad 3 eri tüüpi jäänaelikuid sportimiseks, igapäevaseks kasutamiseks ja väiksemad naelikud, mis sobilikud just linnas kasutamiseks.

Jäänaelikud jalatsitele - Antislip grips SPORT

Libisemisvastased, lihtsasti kasutatavad jäänaelikud jalatsitele, mis on valmistatud kummist ja millel on kümme pisikest, metallist naela. Sport jäänaelikud katavad nii päka kui kanna osa. Sobivad ideaalselt sportimiseks välitingimustes, talvisel ja libedal ajal. 

Saadaval 3 suurust: 35-38, 39-41 ja 42-44

Sobilikud: sportimiseks, matkamiseks, igapäevaseks kasutamiseks

 

Jäänaelikud jalatsitele - Antislip grips MAGIC

Libisemisvastased, lihtsasti kasutatavad jäänaelikud, mis on valmistatud kummist ja millel on seitse pisikest, metallist naela. Magic jäänaelikud katavad nii päka kui kanna osa.

Saadaval 3 suurust: 36-39, 40-43 ja 44-47

Sobilikud: matkamiseks, koeraga jalutamiseks, igapäevaseks kasutamiseks

 

Jäänaelikud - Antislip Grips MINI 

Lihtsasti kasutatavad jäänaelikud, mis on valmistatud kummist ja millel on seitse pisikest, metallist naela. Mini jäänaelikud katavad päka osa ja sobivad ideaalselt igapäevaseks kasutamiseks kõikidel jalanõudel. Mini jäänaelikud kinnitatakse metallist aasa ja takjapaela abil päka alla. 

Sobilikud: linnatänavatel kasutamiseks