Sel sügisel otsustas meie projektijuht Karmen Aasanurm hakata kaubikuränduriks. Täpsemalt kolis ta oma elu kaubikusse ning viis kliimapagulasena oma kontori päikese alla. Sellest, kuidas tema teekond siiani on kulgenud ning millised SinuElu e-poe tooted tema igapäeva elu toetavad, saate nüüd kohe lugeda.

Novembri alguses alustasime elukaaslase ja koeraga teekonda päikese poole. Hetkel oleme suuna võtnud Kreetale, kuhu ilmselt nädala jooksul lõpuks ka kohale jõuame. Oleme teel olnud umbes 3 nädalat ning selle aja jooksul läbinud seitset riiki. Kõige pikemalt olime Horvaataias, kus enamik aega veetsime Dalmaatsia rannikul. Seal meid kostitasid imelised mägede ja Aadriamere vaated. Tundsime juba suvist sooja ja saime päikest nautida. Muidugi saime ka paar äikesetormi ja sügisesi külmasid.

Esimesed nädalad on peamiselt möödunud sõitmise ning kohanemise tähe all. Oma elu mahutamine majast kuuele ruutmeetrile koos kahe teise elusolendiga ei ole lihtne. Umbes kaks nädalat läks aega, et päriselt tunda ennast mugavalt ning harjuda sellega, et iga sinu liigutus mõjutab ka teisi seal ruumis. Tänaseks on meie kaubikust saanud meie kodu, kus tunneme ennast mugavalt. Pidevalt liikumises olek ning sellega kaasnev teadmatus tekitas alguses pingeid ning mõjus väga väsitavalt. Kuna kui kõik teed on lahti, siis kuhu sa lähed? Lisaks oleme varasemalt harjunud pigem paari nädalaste puhkusereisidega, kus tuleb lühikese ajaga palju teha. Nüüd on teel olemine ning reisimine meie elu ning tasakaalu leidmine töö, puhkuse, liikumise ning ringi sõitmise vahel ei ole lihtne. Küll aga on see väsimus ning kurnatus ennast väärt. Ajaga oleme leidmas tasakaalu ning naudime elu ratastel.

Selleks, et oma igapäeva harjumusi toetada ning tervise eest hoolt kanda võtsin SinuElu e-poest kaasa mõned tooted:

 

Sissel joogamatt

Joogamatid, millega elukaaslasega ilusate ilmadega hommikuti õues trenni või joogat teeme.

Treeningkummid

Meie ruum kaubikus on piiratud ning seepärast on vähe ruumi võtvad treeningkummid ideaalsed vahendid, mida aeg-ajalt hommiku trenniks välja otsida.

 

Spokey hüppenöör

Pikkadel sõidupäevadel on keeruline leida aega, et trenni teha, kuid 5-10 minutit hüppenööril jõuab ikka päeva mahutada. Seepärast on meil kaasas ka kompaktne hüppenöör.

Maskid ja desovahendid

Paraku on igapäeva elu osaks ka maskikandmine ning käte desinfitseerimine. Selleks on meil e-poest kaasas ühekordsed maksid ja desovahend.

 

Gaiam joogipudel

Ustavaks teekaaslaseks on mul ka Gaiam veepudel, mis mitu korda päevas täidet saab.

SinuElu leiunurk 

Lisaks on mul SinuElu leiunurgast kaasas mõned ilu ja hügieenitooted, et tunda ennast teel ikka kauni ning värskena.