Nufnuf 2017/2018 põhikollektsioonist leiab pesasid, rihmu, trakse, mänguasju, matte ja lisatarvikuid nii kassidele kui koertele.

Nufnuf kasutatavad materjalid on ühed parimad Eestis saadaolevaist koeratarvete pakkujaist. Kangad on reeglina spetsiaalse pinnatöötlusega, mis hoiab ära mustuse ja niiskuse imendumise kanga kiudude vahele. Kõiki katteid saab masinas 30-kraadise veega pesta. Sisupatjade täitena ei kasutata odavat porolooni, vaid pallkiudu, mis tagab toote õhulisuse ja pehmuse ning pika kasutusaja. Nahktooted on eranditult täisnahast ja kasutatakse peamiselt kvaliteetset lehmanahka – nii kroom- kui taimpargituna, kuid peatselt ka lambanahka. Rihmade metallosad on samuti 90 protsenti ehtsast messingist või niklivabast metallisulamist.

Enamus tooteid on valmistatud 100% naturaalsetest materjalidest, mis on ennekõike mõeldud allergilistele lemmikutele ja lemmiklooma omanikele, kellele on tähtis tervislik elukeskkond.

Nufnuf on elav tõestus, et ka koertele mõeldud tarbed saavad olla minimalistlikud ja stiilsed. Madratsid, tooli- ja diivanikatted, lamamistekid, pesad on mustrivabad ja lihtsad.

Nufnuf erikollektsioon on inspireeritud Aafrikast – kasutatud on algupäraseid Uganda mustreid, et valmistada suurepärase mustriga kaela- ja jalutusrihmu. Samuti leiab erikollektsioonist Aafrika põlisloomade-kujulisi mänguasju. Kõik mänguasjad on valminud ehtsast seemisnahast ja puuvillasest nöörist. 

             

Vaata kogu Nufnuf kollektsiooni SinuElu e-poest