Serola seljavöö on juba aastaid meie klientide lemmik, kuna on parim seljavöö, mis leevendab alaselja koormust ja valu. Seda peamiselt tänu reguleeritavatele tiibadele (vaata pildil) ning lisaks:

  1. On see ainus seljavöö, mis on välja töötatud selleks, et parandada alaseljas paikneva rist-niudeluu liigese tööd
  2. Seljavööl puuduvad ärritavad pandlad ja padjad
  3. Materjal on hingav ja niiskust eemale juhtiv
  4. Seljavöö mitteelastne kiht imiteerib liigesesidemete tegevust. Täiendav elastne kiht tagab seljale surve ja aitab hoida õiget kehaasendit

Üheks suureks eeliseks antud seljavööl on, et see parandab lihastööd ja suurendab kogu keha tugevust. Sa võid seda kanda pika aja vältel, sest see ei põhjusta lihasnõrkust ega lihasmassi vähenemist.

Kasuta seljavööd, kui:

  • oled tihti sundasendis või teed füüsilist tööd
  • oled lapseootel, sest seljavöö leevendab koormust ja valu, mis on seotud vaagnaliigeste lõdvenemise ja raskuskeskme muutumisega raseduse ajal
  • teed igapäevaselt istuvat tööd
  • tunned tihti alaseljas väsimus- või raskustunnet

Serola seljavöö

Klienid räägivad:

Serola seljavöö on minu kogemusel turu parim selga toetav seade! Olen seljaga hädas olnud aastaid -  igal kevadel ja suvel, lisaks aeg-ajalt nn. selja äratõstmised. Seetõttu olen proovinud suures hädas läbi peaaegu kõik apteekides ja veebipoodides pakutud seljavööd, kuni minu kiropraktik soovitas just teie Serola vööd proovida. Selle vöö teeb unikaalseks ja just minu seljaga kohanduvaks selle venivad kummi ,,tiivad,, külgedel, mida saan tõmmata ümber keha just nii pingule ja tugevaks kui parasjagu tunnen, et seljale vaja on.  Just see vöö annab kiiresti abi, taastab töövõime ja liikuvuse ka olukorras, kus muidu saaks vaid voodis pikali olla; vähendab kohe ka teravat valu, sest toetab just õigeid valulikke lihaseid ja lülisammast. Olen hakanud Serola vööd nüüd kasutama ka aiatöid tehes või pikkadel autosõitudelgi. Ta ei paista riiete alt välja, ei hõõru ega häiri, saan kasvõi külas või töö-kohtumistel sellega olla.  Tänaseks on Serola vöö mul juba mitu aastat kasutusel olnud.  Minu seljahädad on aina vähemaks jäänud! Asendamatu ja super toode!

Kadri, 54a.

Serolat kasutan siis kui selg on pikast istumisest või seismisest valulik ja, et ennetada suuremat vigastus. Serola on hea vahend millega alaselg ära fikseerida. Samuti on Serola hea abivahend kui alaselg on juba väga haiget saanud, siis Serola vöö takistab võtmast valulike asendeid ja hoiab valutavat kohta soojas.

Joosep, 27a.

Olen seljavööd kasutanud vaid mõned nädalad, kuid enam ei kujuta enda päeva ilma selleta ette. Teen rasket füüsilist tööd ning kannan seda tööl riiete all kogu päeva vältel. Mul on olnud aastaid seljaga probleeme ning viimasel ajal on muutunud raskuste tõstmine minu jaoks eriti valulikuks. Kasutades seljavööd tunnen, et saan taas hakkama raskuste tõstmisega ilma, et peaksin “õiget” asendit otsima. Võib öelda, et saan olla natuke lohakam ehk ei pea iga kord mõtlema, kuidas tõusen või asju tõstan. Olen ka varem erinevaid seljavöösid kasutanud, kuid sellist, mis päriselt aitaks pole veel varem kohanud.

Jaan, 56a.

Superabivahend aiatöödel. Hoiab selja õiges asendis ning aitab ära hoida ebameeldivaid pingeid. Kasutan juba mitu aastat ning vöö on siiani kulumisjälgedeta.

Kaija, 36a

 

Video, kuidas seljavööd kasutada

 

VAATA TOODET