Innoscent Scincare’i innovatiivne ja unikaalne tootesari ühendab endas mahetootmisest pärit orgaanilise kookosõli ja roosivee parimad omadused. 

Sinu heaolu on väärt iga meie pingutust! Inimesesse, loodusesse ja traditsioonidesse tuleb suhtuda aupaklikult!“ - selline on Innocent Skincare’i, Tai kosmeetikafirma sõnum, mis lähtub idamaisest filosoofiast. Kuulates tähelepanelikult, mida tänapäeva naised oma nahahooldusprotsessides vajavad, tuli Innocent Skincare välja unikaalse lahendusega, kui pani oma toodetesse kokku teineteist täiendava orgaanilise kookosõli ja roosivee. See kooslus annab sinu nahale maksimaalse niisutatuse, elastsuse ja noorusliku väljanägemise.

 

Tõeliselt väärtuslik kookosõli saab alguse pinnasest, milles ta kasvab.

Innoscent Skincare kasutab oma orgaanilise kookosõli tegemiseks kooskospähkleid, mis on pärit üle 100-aastasest farmist.  Tai kookospähkleid peetakse kõrge lauriinhappe sisalduse tõttu maailma parimate hulka kuuluvaks. Kookospalme kasvatatakse seal farmis vastavalt mahepõllumajanduse nõuetele ja Tai põllumajandusministeeriumi standarditele, mille kinnituseks on neil ka vastav sertifikaat. Kõik tootmisjäägid kasutatakse ära karjakasvatuses ja komposti valmistamiseks. Innoscent Skincare  lähtub seega põhimõttest, et mis loodusest võetud, tuleb sinna ka tagasi anda. Kookospähklid korjatakse traditsioonilisel ja kõige keskkonnasäästlikumal viisil – pikkade bambuskeppide abil. Kuigi Tais kasutavad paljud kookospalmide kasvatajad pähklite korjamiseks ahve (üks ahv jõuab korjata päevas 10 korda rohkem pähkleid kui inimene), siis siin farmis seda meetodit eetilistel põhjustel ei kasutata.

Orgaaniline kookosõli pelgab kuuma ja nõuab austavat kohtlemist

Kui kookospähklid on korjatud, siis hoitakse neist igasugune kuumus, sealhulgas ka kohalik palav päike eemal- nii säilivad kõik kasulikud ained maksimaalsel tasemel ega hävine. Paljud kookosõli tootjad valmistavad õli koprast ehk kookospähkli kuivatatud sisekihist, mida kuumutatakse, rafineeritakse, valgendatakse ja lõpuks lisatakse protsessi jooksul kaduma läinud aroomid kunstlikena juurde. Seevastu Innoscent Skincare valmistab külmpressitud kookosõli ehk virgin coconut oil’i. Selle saamine on palju töömahukam, sest värsketest kookospähklitest võetakse välja kookospiim, mida tsentrifuugitakse, et saada kõrge väärtusega õli. Orgaanilise külmpressitud kookosõli veesisaldus on madalam ning E-vitamiini, antioksüdantide ja mineraalide sisaldus kõrgem. Tootja on kehtestanud oma tööprotsessis karmid hügieenireeglid ning igast õlipartiist võetakse näidised, mis saadetakse eraldi laborisse kontrollimiseks. Innoscent Skincare ei testi kunagi oma tooteid loomadel.

Mis kasu su nahk kookosõlist ja roosiveest saab?

Kookosõli sisaldab vitamiine, proteiine,  antioksüdante ning kasulikke rasvhappeid, mis aitavad nahal püsib elastse, pehme, noorusliku  ja niisutatuna. Kookosõlis sisalduv lauriinhape on antibakteriaalse ja seenevastase toimega (nt pärmseen). Roosivee kasulikke omadusi tunti juba 7. sajandil. Roosivesi on samuti tugevate antibakteriaalsete ja põletikuvastaste omadustega ning aitab vähendada nahaärritust (punetust). Sisaldab palju antioksüdante ning mitmete uuringute hinnangul on tal ka vananemisvastane toime.

Innoscent Scincare – kookosõli ja roosiveega mahekosmeetika puhtast loodusest

Innoscent Skincare’i tooted ei sisalda parabeene ega silikoone, neis ei ole geneetiliselt muundatud koostisosi (GMO), mineraalõlisid, alkoholi ega SLS/SLES (ohtlikud sulfaadid). Innoscent Scincare’il on mahesertifikaat, mida tunnustatakse ka Euroopa Liidus. Viimase aastaga on nende tooteid saatnud müügiedu lisaks koduturule ka Suurbritannias, Portugalis ja Austraalias.

Need, kes pelgavad kookostoodete tugevat lõhna, ei pea kartma! Tänu sellele, et Innoscent Scincare kasutab orgaanilist külmpressitud kookosõli, on toodete lõhn väga mahe ja meeldiv.

Hetkel on meie e-poes olemas 3 Innoscent Scincare’i tipptoodet ning lisa on peagi tulemas.

Orgaanilise kookosõli ja roosiveega kehakreem

Orgaanilise kookosõli ja roosiveega kehakreem

Igatsed siidist ja pehmet nahka? Orgaaniline külmpressitud kookosõli on üks parimaid loodusliku E-vitamiini allikaid ja su nahk tänab sind selle kasutamise eest! See kehakreem aitab su nahal püsida niisutatuna, elastsena ning su nahk tundub pehme ja siidisemana. Aromaatne ja hellatoimeline roosivesi annab su nahale lisaniisutuse ning aitab nahal taastuda ja uueneda. Kreem ei jäta nahalekleepuvat tunnet, sest imendub tõesti kiiresti ja täielikult. Lummava lõhnaga kehakreem on mugavas pumbaga pudelis.

 

Orgaanilise kookosõli ja roosiveega näopuhastusgeel

 

Orgaanilise kookosõli ja roosiveega näopuhastusgeel

Oled väsinud ärritunud näonahast ja igaõhtune meigieemaldus on vaevaline katsumus? See näopuhastusgeel aitab õrnalt eemaldada meigi ja mustuse ja muudab naha siidiselt pehmeks. Näopuhastusgeelil on ka rahustav ja põletikuvastane toime, sest sisaldab lisaks orgaanilisele külmpressitud kookosõlile ka pantenooli, saialille ja aloe vera ekstrakti. Pumbaga pudelit on väga mugav kasutada ja ühest pumbatäiest tavaliselt piisab. Kuna geelil on väga mahe ja õrn lõhn, saad õhtusele ja hommikusele näopuhastusele lisada täiesti tasuta ka mõnusa hetke aroomiteraapiat!

Orgaanilise kookosõli ja roosiveega kehakoorija

Orgaanilise kookosõli ja roosiveega kehakoorija

Jää hüvasti, kuiv ja kare nahk! See kehakoorija eemaldab tõhusalt surnud naharakud, mis aitab kaasa naha uuenemisele. Kuna selles tootes on tänu külmpressitud kookosõlile rohkelt E-vitamiini ja lisaks ka roosivee ekstrakti, siis niisutab see koorija nahka suurepäraselt ja annab sellele erakordse pehmuse ja siidisuse. Lisaks sisaldab kehakoorija nahka pehmendavat shea- ja mangovõid. Koorivate osakestena ei ole kasutatud mitte loodust reostavaid mikropärleid, vaid jahvatatud maisiterasid, mille karedus on just täpselt paras.