0 item(s)

Ostukorvis pole tooteid.

Product was successfully added to your shopping cart.

Breastlight - Rinnavalgusti

Kiirülevaade

Breastlight rinnavalgusti on uus tervise ja heaolu toode naistele. See aitab naistel märgata aja jooksul toimuvaid muutusi oma rindades. Breastlight rinnavalgusti on võimas seade, mis valgustab läbi rinnakoe, võimaldades nii näha detailselt selle sisemust. Nii saad teada, milline on sinu rind, märgata seal toimuvaid väiksemaidki muutusi ja tunda kindlust, et hoolitsed oma keha eest.


See seade ei ole mõeldud diagnoosi andmiseks, vaid ennetavaks abivahendiks.

91,80 €

Kirjeldus

Breastlight - Rinnavalgusti

Breastlight rinnavalgusti on uus tervise ja heaolu toode naistele. See aitab naistel märgata aja jooksul toimuvaid muutusi oma rindades. Breastlight on võimas rinnavalgusti, mis valgustab läbi rinnakoe, võimaldades nii näha detailselt selle sisemust. Nii saate te teada, milline on Teie rind, märgata seal toimuvaid väiksemaidki muutusi ja tunda kindlust, et hoolitsete oma keha eest.

Breastlight rinnavalgustiga ei ole võimalik avastada kõiki kõrvalekaldeid ega häireid. See seade ei ole mõeldud diagnoosi andmiseks. Breastlight võib valgustada kõrvalekaldeid, mis hiljem arsti poolt tähelepanu ega meditsiinilist sekkumist ei vaja. Näiteks võib verega täidetud tsüst või hematoom näida tumedama kohana. Sellest hoolimata soovitame siiski kõikide kahtlust äratavate märkide ilmnemisel pöörduda koheselt oma perearsti juurde.

Vaata, kuidas toodet kasutada!

  1. Kommenteeri, anna hinnang ja muuda teistel valiku tegemine lihtsamaks!

Anna oma hinnang ja kirjuta, miks see toode Sulle meeldib või ei meeldi.

Kuidas jäid tootega rahule *

  1 2 3 4 5
Hinnang