Dilling - Meriinovilla retuusid - Tumedam roosa 62-92cm

Dilling - Meriinovilla retuusid - Tumedam roosa 62-92cm

Dilling - Meriinovilla bodi - Roosa 62-92cm

Dilling - Meriinovilla bodi - Roosa 62-92cm

Antibakteriaalsed lasteplaastrid poistele - PIC DELICATE

Antibakteriaalsed lasteplaastrid poistele - PIC DELICATE

Dilling - Meriinovilla retuusid - Tumedam roosa 62-92cm

Meriinovilla tooted sobivad kandmiseks aastaringselt! Kangas hoiab keha talvel soojas ja suvel jahutab. Meriinovilla tooted on antistaatilised ja antibakteriaalsed, mis sobivad ka kõige tundlikuma nahaga beebidele.

100% meriinovill, kangamaterjal on pärit mahepõllumajandusest ja ei sisalda kloori, raskemetalle ega muid kahjulikke kemikaale. Kangas on puhas ja hell naha vastu.

5 erinevat suurust, 62-92 cm

13,50 €
Saadavus: Laos
Tootekood
5230359730

Dilling - Meriinovilla retuusid - Tumedam roosa

100% meriinovillast valmistatud retuusid beebidele ja väikelastele.

Suurused:

SUURUS VANUS
62 2-4 kuud
68 4-6 kuud
74 6-9 kuud
80 9-12 kuud
86 12-18 kuud
92 2 aastat


Dilling kasutab oma rõivastel puuvilla ja villa, mis omab GOTS sertifikaati  (The Global Organic Textile Standard), mis on maailma juhtiv orgaanilise tekstiili töötlemise standard. Standard hõlmab ranget kontrolli ja ökoloogilisi ning sotsiaalseid kriteeriume kogu tarneahelas.

Lisaks omavad kõik Dillingu riided The Nordic Swan ökomärgistust, mis seab ranged nõuded ainetele, millega rõivad käideldakse. Märgis välistab riietel kahjulike ainete kasutamise.

Meriinovilla toodete hooldus:

Tooteid võib pesta pesumasinas villapesu programmiga (30 kraadi). Pesemisel kasutage pesuvahendit, mis on mõeldud villastele riietele. Meriinovilla riideid võib pesta ka käsitsi, kuid ära leota neid kaua vees.

DILLING  on Taani ettevõte, kes tegutseb juba aastast 1916 ja toodab laias valikus 100% looduslikke riideid alates beebidest kuni täiskasvanuteni. Kõik Dilingu kangamaterjalid on pärit mahepõllumajandusest ja ei sisalda kloori ja raskemetalle ega muid kahjulikke kemikaale. Kangas on puhas ja hell naha vastu.

Dilling kasutab oma rõivastel puuvilla ja villa, mis omab GOTS sertifikaati (The Global Organic Textile Standard), mis on maailma juhtiv orgaanilise tekstiili töötlemise standard. Standard hõlmab ranget kontrolli ja ökoloogilisi ning sotsiaalseid kriteeriume kogu tarneahelas. Lisaks omavad kõik Dillingu riided The Nordic Swan ökomärgistust, mis seab ranged nõuded ainetele, millega rõivad käideldakse. Märgis välistab riietel kahjulike ainete kasutamise.

Kui leiad mõne toote Dillingu kodulehelt, mis Sinule huvi võiks pakkuda, võta meiega ühendust! 

Lisainfo
Bränd Dilling
Write Your Own Review
Arvustatav toode:Dilling - Meriinovilla retuusid - Tumedam roosa 62-92cm
Sinu hinnang