0 item(s)

Ostukorvis pole tooteid.

Product was successfully added to your shopping cart.

Dilling - Meriinovilla retuusid - Tumesinine 62-92cm

Kiirülevaade

100% meriinovill


5 erinevat suurust, 62-92cm


Meriinovill hoiab keha talvel soojas ja suvel jahutab


Meriinovilla tooted on antistaatilised ja antibakteriaalsed, mis sobivad ka kõige tundlikuma nahaga beebidele ja lastele

13,50 €

* Nõutud väljad

13,50 €

Kirjeldus

Dilling - Meriinovilla retuusid - Tumesinine 62-92cm

100% meriinovillast valmistatud retuusid beebidele ja väikelastele.

Suurused:

SUURUS VANUS
62 2-4 kuud
68 4-6 kuud
74 6-9 kuud
80 9-12 kuud
86 12-18 kuud
92 2 aastat


Kangamaterjal on pärit mahepõllumajandusest ega sisalda kloori ja raskemetalle ega muid kahjulikke kemikaale. Kangas on puhas ja hell naha vastu.

Meriinovilla tooted sobivad kandmiseks aastaringselt. Kangas hoiab keha talvel soojas ja suvel jahutab. Meriinovilla tooted on antistaatilised ja antibakteriaalsed, mis sobivad ka kõige tundlikuma nahaga beebidele.

Dilling kasutab oma rõivastel puuvilla ja villa, mis omab GOTS sertifikaati  (The Global Organic Textile Standard), mis on maailma juhtiv orgaanilise tekstiili töötlemise standard. Standard hõlmab ranget kontrolli ja ökoloogilisi ning sotsiaalseid kriteeriume kogu tarneahelas.

Lisaks omavad kõik Dillingu riided The Nordic Swan ökomärgistust, mis seab ranged nõuded ainetele, millega rõivad käideldakse. Märgis välistab riietel kahjulike ainete kasutamise.

Meriinovilla toodete hooldus:

Tooteid võib pesta pesumasinas villapesu programmiga (30 kraadi). Pesemisel kasutage pesuvahendit, mis on mõeldud villastele riietele. Meriinovilla riideid võib pesta ka käsitsi, kuid ära leota neid kaua vees.

DILLING  on Taani ettevõte, kes tegutseb juba aastast 1916 ja toodab laias valikus 100% looduslikke riideid alates beebidest kuni täiskasvanuteni. Kõik Dilingu kangamaterjalid on pärit mahepõllumajandusest ja ei sisalda kloori ja raskemetalle ega muid kahjulikke kemikaale. Kangas on puhas ja hell naha vastu.

Dilling kasutab oma rõivastel puuvilla ja villa, mis omab GOTS sertifikaati (The Global Organic Textile Standard), mis on maailma juhtiv orgaanilise tekstiili töötlemise standard. Standard hõlmab ranget kontrolli ja ökoloogilisi ning sotsiaalseid kriteeriume kogu tarneahelas. Lisaks omavad kõik Dillingu riided The Nordic Swan ökomärgistust, mis seab ranged nõuded ainetele, millega rõivad käideldakse. Märgis välistab riietel kahjulike ainete kasutamise.

Kui leiad mõne toote Dillingu kodulehelt, mis Sinule huvi võiks pakkuda, võta meiega ühendust! 

  1. Kommenteeri, anna hinnang ja muuda teistel valiku tegemine lihtsamaks!

Anna oma hinnang ja kirjuta, miks see toode Sulle meeldib või ei meeldi.

Kuidas jäid tootega rahule *

  1 2 3 4 5
Hinnang