0 item(s)

Ostukorvis pole tooteid.

Product was successfully added to your shopping cart.

Friendly Organic - Plekieemaldusvahend "Wild Mint" 100ML

100 2 100 0

Kiirülevaade

Looduslike koostisosadega, äärmiselt tõhus plekieemaldusvahend


Lihtne kasutada


Mõnusalt väikeses pudelis, mis mahub käekotti või lennuki käsipagasisse


3,90 €

Kirjeldus

Friendly Organic - Plekieemaldusvahend "Wild Mint" 100ML

Toode on sertifitseeritud ICEAs (Istitutio Cerfiticazione Etica e Ambientale). ICEA on instituut, mis kontrollib ja sertifitseerib ettevõtteid, kes hoolivad ja panustavad keskkonna hüvanguks. Toode on dermotoloogiliselt testitud.

Friendly Organic plekieemaldaja koostises on võimsad taimsed ained, mis võitlevad efektiivselt plekkidega. Plekieemaldaja eemaldab beebiriietelt piima ja toiduplekid ilma kangast kahjustamata.

 • Sisaldab piparmündi ja eukalüptiõli     
 • Hapnikuga rikastatud koostis võitleb efektiivselt plekkidega
 • Ei jäta ohtlikke jääke      
 • Kergesti lagunevad puhastusained
 • Eriti efektiivne raskete plekkide eemaldamisel

 

Kasutamine: Piserda vahendit plekile. Lase plekieemaldajal mõjuda u 5 minutit ja siis pese pesumasinas. Ära lase plekieemaldajal vahepeal kuivada.

Koostisosad: Aqua, vesinikperoksiid, naatriumkotetsulfaat, rasvhappe alkohol C12-C187OE, dinaatrium-etdronaat, piimhape, Mündilehe õli *, Eukalüptilehe õli *. * Mahepõllumajanduskompositsioonist (EÜ 648/2004): <5%: anioonsed pindaktiivsed ained, mitteioonsed pindaktiivsed ained, hapnikupõhised pleegitusained, fosfonaadid; parfüümid (Mündilehe õli *, Eukalüptilehe õli *). * Mahepõllumajandusest

 

 1. Plekid kaovad imekiirelt! hindaja: Helen aeg: 03.05.2018
  Hinnang

  Uskumatult tõhus vahend! Isegi mustika ja kohviplekid on riietelt täielikult kadunud. Väga lihtne kasutada - pihustad plekile, lased veidi seista ja pesumasinasse. Ei uskunud alguses selle vahendi tõhususse, aga peale mõnda kasutust võin kinnitada, et eemaldab ka kõige keerulisemad plekid riietelt. Soovitan soojalt!

 2. Parim vahend! hindaja: Marite aeg: 05.04.2018
  Hinnang

  Selle väikese pudeli tellisin endale selle mõttega, et on lihtne igale poole kaasa võtta. Suuremat pudelit kasutan kodus ja no parimat plekieemaldusvahendit pole ma leidnud. Ülitõhus ja veel teadmine, et on looduslike koostisosadega - Lihtsalt super!

Anna oma hinnang ja kirjuta, miks see toode Sulle meeldib või ei meeldi.

Kuidas jäid tootega rahule *

  1 2 3 4 5
Hinnang