Garden of Life - Organic Plant Calcium 90tbl

Garden of Life - Organic Plant Calcium 90tbl

JASÖN - Looduslik, kookosega valgendav hambapasta 119g

JASÖN - Looduslik, kookosega valgendav hambapasta 119g

Tonus Elast - Fikseeriv küünarliigese side

Tonus Elast - Fikseeriv küünarliigese side

Garden of Life - Organic Plant Calcium 90tbl

Kuldse neliku – vitamiinide K2 ja D3 ning kaltsiumi ja magneesiumi sisaldus ning nende õige vahekord organismis mängivad tervise seisukohast väga tähtsat rolli. Nimelt hoiab see kompleks korras mitte ainult luude seisundi, vaid mõjutab kogu organismi süsteemi emotsionaalse ja mentaalse heaoluni välja.

Toode on valmistatud üle 20 erineva puu-, juurvilja ja ürdi pulbrist, mis sisaldab rohkelt kaltsiumi, magneesiumi ja vitamiine K2 ja D3. 

100% vegan

29,90 €
Tootekood
1222

Garden of Life - Taimne kaltsiumpreparaat magneesiumi ja K2 ja D3 vitamiiniga 90tbl

Sageli kasutavad oma tervisest hoolivad inimesed teadmatusest puhast kaltsiumpreparaati uskudes, et see tugevdab luid, millel on aga väike kasu, kui seal puuduvad ained (magneesium, K ja D vitamiin), mis aitavad kaltsiumil jõuda luudeni. Ilma transportivate aineteta jääb kaltsium lihtsalt organismis ringlema ning ladestuma ebasobivatesse kohtadesse, põhjustades mitmesuguseid tervise probleeme. Nii magneesium, kui ka kaltsium mõlemad vajavad imendumiseks K ja D vitamiini.

Kaltsium täidab kehas mitmeid ülesandeid, sh luude ja hammaste kasvatamine ja tervena hoidmine, verehüübe tagamine, närviimpulsside edastamine, südamerütmi reguleerimine, lihaste ja neerude normaalse töö tagamine, rakkude ainevahetuse reguleerimine, vererõhu alandamine.

Täiskasvanud inimese kehas on 1–1,5 kg kaltsiumit ning 99% sellest on talletatud luudes ja hammastes, ülejäänud 1% asub veres ja teistes kudedes.

Vitamiin K2 on oluline kaltsiumi imendumisel, mis hoiab korras nii luude kui südame seisukorra. Nimelt aitab vitamiin K2 kaltsiumil verest jõuda luumassideni, kus seda kasutatakse luude ehituseks ja tugevdamiseks. Kliinilised uuringud on kinnitanud, et vitamiin K on olulise tähtsusega luustiku optimaalse tervise hoidmises. Madal vitamiin K tase ohustab kogu südameveresoonkonda, sest veres ringleva kaltsiumi transport luudesse on kehv, mis päädib kaltsiumi kinnitumisega veresoonte seintele põhjustades veresoonte lupjumist ja sellest tulenevaid südame- ja veresoonkonnahaiguseid.

Vitamiin D3 aitab kaltsiumil toitainetest imenduda ja mängib suurt rolli proteiini osteokaltsiini ülesehituses. Osteokaltsiin on mittekollageenne küpse luu valk. Tema süntees toimub osteoblastides, mis on sõltuv vitamiin K-st ja mida stimuleerib vitamiin D3. On teada, et osteokaltsiin on oluline luu kasvu regulatsioonis ja mineraalmaatriksi korrektsel ladestumisel luukoes. Lisaks sellele, et D-vitamiin on vajalik luudele, on ta seotud ka normaalse ainevahetuse, südametegevuse, stabiilse närvisüsteemi, vererõhu säilitamise ja infektsioonidele vastupanuga.

Magneesium ja kaltsium, sõltudes üksteisest, teevad organismis tihedat koostööd. Kaltsiumi olemasolust organismis sõltub magneesiumi toime efektiivsus. Magneesium jälle reguleerib kaltsiumi taset organismis takistades selle väljaviimist ning määrates luukoe tiheduse. Organism kasutab magneesiumi luustiku karkassi ehitamiseks, mille külge kinnitub kaltsium. Kui karkass on puudulik, ei ole kaltsiumil kuhu kinnituda ning see on ka üheks põhjuseks, miks kaltsium ladestub keha pehmetesse kudedesse, mis põhjustab kõikvõimalikke ladestusi ja kivistisi vere-soonkonnas, neerudes, sapis, maksas, ajus ning liigestes.

Kasutamine: Täiskasvanud 3 tabletti päevas

Koostis: Organic Algae, Organic Apple (fruit), Organic Beet (root), Organic Broccoli (stalk & flower), Organic Carrot (root), Organic Spinach (leaf), Organic Tomato (fruit), Organic Strawberry (fruit), Organic Cherry (fruit), Organic Blackberry (fruit), Organic Green Bell Pepper (fruit), Organic Brussels Sprout (leaf), Organic Ginger (root), Organic Blueberry (fruit), Organic Garlic (bulb), Organic Green Onion (bulb), Organic Rasberry (fruit), Organic Parsley (leaf), Organic Cauliflower (flower & stem), Organic Red Cabbage (leaf), Organic Kale (leaf), Organic Cucumber (gourd), Organic Celery (stalk), Organic Asparagus (flower & stem)

Lisaks sisaldab: Clean Tablet Technology™ Blend (patent pending): Organic dextrose, organic gum arabic, organic brown rice (concentrater & extract), organic potato starch, organic coating (organic tapioca maltodextrin, organic sunflower lecithin, organic palm oil, organic guar gum.

 100% Vegan

Lisainfo
Bränd Garden of Life
Write Your Own Review
Arvustatav toode:Garden of Life - Organic Plant Calcium 90tbl
Sinu hinnang