0 item(s)

Ostukorvis pole tooteid.

Product was successfully added to your shopping cart.

Ingli Pai - Looduslik eestimaine kosmeetikasari

Ingli Pai pakub tooteid kogu perele – uudisena ka pere kõige väiksematele. Eriti õrnad Beebi Pai kreemid sobivad nii ärrituse ennetamiseks kui raviks. Ingli Pai näoveed-, näoõlid ja –kreemid sobivad ka nendele, kelle nahk on tavalisest tundlikum. Nii näiteks ei kasutata näovees tilkagi alkoholi, süvapuhastuseks on looduslikud komponendid palju efektiivsemad. Ka kreemid ja õlid imenduvad looduslikuna palju paremini. Ingli Pai nahka noorendavad mudamaskid sisaldavad Hiiumaa Käina lahe kõige kvaliteetsema kihi ravimuda ning juukseõlide raviomadused on leidnud tunnustust ka teiselpool Eesti piiri.

Soovides pakkuda parimat on Ingli Pai tooted pidevas arengus – analüüsid, kvaliteedikontroll ja standardid on Ingli Pai töö elutähtis osa. Eesmärgiks on anda kliendile kõik, mida puhtaim ja ehedaim loodus pakub. Ingli Pai toode on mahe kuid tõhus.

Valmistamisest:

Ingli Pai toodete nimekiri on arenenud aastate vältel pidades esmatähtsaks tarbijat, püüdes pidevalt vastata kliendi tagasisisdele ja ootustele, vajadustele. Analüüsid ja kvaliteedi kontroll on elutähtis osa. Eesmärgiks on anda kliendile kõik, mida loodus on kavatsenud, nii lähedane looduslikule kui on praktiline optimaalsete tulemuste saavutamiseks. Mahe, kuid tõhus!

Ingli Pai tunneb suurt vastutust tarbija ees. Seepärast ei sünni uued tooted üleöö. Iga uus toode Ingli Pai sarjas on läbinud väga põhjaliku analüüsi, katsetuste ja testimise aja.Eesmärk ei ole esmane vau efekt vaid pigem Ingli Pai toodete positiivne mõju ja tulemus ka pikemas perspektiivis. Nahk on inimesel kõige suurem organ ja ei saa riskida mõne mõnusa hetke nimel erinevate lõhnade ja ainete paljususega, kui see pikema kasutamise tagajärjel toime küllasuse tõttu kasu asemel kahju võib tuua. Selles, et looduslik mõjub organismile paremini kui sünteetika, pole kahtlust. Sellegi poolest ka looduslikud baasmaterjalid ei ole mänguasjad vaid tõhusad abilised ainult õiges vahekorras kasutades. Õigesti kasutades saavad esimese külmpressi taimeõlid ja eeterlikud õlid tõeliseks elujõuks nahale, tugevdades naha loomulikku võimet olla terve, särav ja kaunilt jumekas. Tänu mahedale delikaatsele lõhnale on Ingli Pai tooted saanud paljude klientide lemmikuks! Kasutamise hetkel parajalt meeldiv, värske, kuid imendudes õrnalt adutav. Ingli Pai toodetega koos saab kasutada julgelt oma lemmik lõhnaõli, juukselakki, deodoranti, ilma  et tekiks lõhnade üleküllastust.

Miks valida Ingli Pai?

100% looduslik

Kvaliteetne käsitöö

Eesti esimene  looduslik kosmeetikasari

Valmistamine algab  retseptide väljatöötamisest Eestis meie oludele ja vajadustele mõeldes

 

Vaata Ingli Pai tootevalikut SinuElu e-poest!

Liitu SinuElu uudiskirjaga!
Jäta enda e-posti aadress ja me saadame sulle võlusõna, millega saad esimeselt tellimuselt -10% soodustust, ning edaspidi toredaid looduslikke uudiseid ja tervislikke pakkumisi.