0 item(s)

Ostukorvis pole tooteid.

Product was successfully added to your shopping cart.

Karloova - Hälli mänguasi, sinine või roosa

Kiirülevaade

Käsitööna valminud armasatest tähekestest koosnev mänguasi pakub beebile palju avastamisrõõmu ja mängulusti. Tähekesed kõlisevad ja krabisevad ning on beebile haaramiseks parajas kauguses. Mänguasja saab väga mitmekülgselt kasutada, kuna see sobib suurepäraselt kinnitamiseks nii turvahälli, vankri, tegeluskaarte kui võrevoodi külge. 


Kangas on kootud Eestis ning omavad GOTS sertifikaati ehk on ökoloogilisest puuvillast. Puidust elemendid on valminud käsitööna Eestis ning vahatatud spetsiaalse vahaga, mis on sobilik laste mänguasjadele (sülje ja närimiskindel).


Mänguasi on valminud koostöös laste füsioterapeudi Maarja Sädega.

23,90 €

Kirjeldus

Karloova - Hälli mänguasi - sinine või roosa

Mõõdud: tähekeste läbimõõt 10cm, toru pikkus 27cm, paelte pikkus külje peal 33cm. Toote pikkus kokku 93cm.

Mänguasja küjes on 3 tähekest, millest 2 kõlisevad ja 1 krabiseb. 

Kangad: Toru on ökoloogilisest puuvillast, tähekesed on puuvillase kanga ülejääk.

Värvus: Sinine või roosa (Tellides lisa kindlasti kommentaari, kumba värvi soovid!)

Füsioterapeut Maarja Säde kommentaar: Hälli mänguasi on loodud toetama Sinu beebi sümmeetrilise asendi arengut. Rippuva mänguasja abil on Sinu lapsel võimalik treenida käte keskjoonele toomise oskust arendades seeläbi tema peenmotoorikat ning silm-käsi koordinatsiooni. Mänguasja kõrin/krõbisemine stimuleerib Sinu lapse kuulmise arengut. 

Karloova on Eesti ettevõte, kus valmistatakse beebidele tegelustekke, tekstiilist mänguasju ja lastetoa sisustuselemente. Kõik Karloova tekstiilist tegelusasjad on valminud käsitööna.

Tooted on lastele ohutud, toodetel on CE-vastavusmärgis, mis kinnitab, et mänguasi vastab karmidele Euroopa Liidu ohutuseeskirjadele. Kangad on kootud Eestis ning omavad GOTS sertifikaati ehk on ökoloogilisest puuvillast. Lisaks on väiksemate detailide juures kasutuses suurte rõivavabrikute tekstiiliülejäägid. Puidust elemendid on valminud käsitööna Eestis ning vahatatud spetsiaalse vahaga, mis on sobilik laste mänguasjadele (sülje ja närimiskindel).

  1. Kommenteeri, anna hinnang ja muuda teistel valiku tegemine lihtsamaks!

Anna oma hinnang ja kirjuta, miks see toode Sulle meeldib või ei meeldi.

Kuidas jäid tootega rahule *

  1 2 3 4 5
Hinnang
Liitu SinuElu uudiskirjaga!
Jäta enda e-posti aadress ja me saadame sulle võlusõna, millega saad esimeselt tellimuselt -10% soodustust, ning edaspidi toredaid looduslikke uudiseid ja tervislikke pakkumisi.