0 item(s)

Ostukorvis pole tooteid.

Product was successfully added to your shopping cart.

Karloova - Helisev pall

Kiirülevaade

Käsitööna valminud pall on ümmargune ja täis helisevat mängulusti. Toote küljes on ka pael, et saaksid oma lapse mängu veel mitmekesisemaks muuta ja palli kuhugi riputada - kas tegeluskaarte, hälli või hoopis vankri külge. 


Valminud koostöös laste füsioterapeudi Maarja Sädega


Kangas on kootud Eestis ning omavad GOTS sertifikaati ehk on ökoloogilisest puuvillast. 

12,90 €

Kirjeldus

Karloova - Helisev pall 

Läbimõõt: 15cm

Kangad on puuvillase kanga ülejääk rõivatööstustest

Füsioterapeut Maarja Säde kommentaar: Karloova palli sees asuv kõlisev kelluke stimuleerib Sinu lapse kuulmise arengut. Karloova palli valmistamisel on kasutatud kontrastseid värvitoone selleks, et soodustada Sinu lapse nägemise arengut. Sinu lapse esmased haaramised ning mänguasjadega mängimised võivad olla suhteliselt koordineerimatud. Palli kerge haaratavus võimaldab seda pakkuda beebile mängimiseks juba väga varakult ning tänu palli pehmusele võid kindel olla, et vähese koordinatsiooniga beebi sellega endale viga ei tee. Lapse kasvades on Sul võimalus kasutada Karloova palli veeretamis- või viskamismängudes selleks, et arendada lapse käelist osavust. 

Karloova on kodumaine ettevõte, kus valmistatakse beebidele tegelustekke, tekstiilist mänguasju ja lastetoa sisustuselemente. Kõik Karloova tekstiilist tegelusasjad on valminud käsitööna.

Tooted on lastele ohutud, toodetel on CE-vastavusmärgis, mis kinnitab, et mänguasi vastab karmidele Euroopa Liidu ohutuseeskirjadele. Kangad on kootud Eestis ning omavad GOTS sertifikaati ehk on ökoloogilisest puuvillast. Lisaks on väiksemate detailide juures kasutuses suurte rõivavabrikute tekstiiliülejäägid. Puidust elemendid on valminud käsitööna Eestis ning vahatatud spetsiaalse vahaga, mis on sobilik laste mänguasjadele (sülje ja närimiskindel).

  1. Kommenteeri, anna hinnang ja muuda teistel valiku tegemine lihtsamaks!

Anna oma hinnang ja kirjuta, miks see toode Sulle meeldib või ei meeldi.

Kuidas jäid tootega rahule *

  1 2 3 4 5
Hinnang
Liitu SinuElu uudiskirjaga!
Jäta enda e-posti aadress ja me saadame sulle võlusõna, millega saad esimeselt tellimuselt -10% soodustust, ning edaspidi toredaid looduslikke uudiseid ja tervislikke pakkumisi.