0 item(s)

Ostukorvis pole tooteid.

Product was successfully added to your shopping cart.

Karloova - Käsitööna valminud tegelustekk 120x120cm

Kiirülevaade

Käsitööna valminud tegelustekk, mis sobib beebile juba alates sünnist. Teki äärtes on 4 tegelusasja: krõbisevad ringid, pitsist riba all peidus peeglike, tõmmatavad puunupud ja ümbrikus peituv närimisrõngas. Tegelustekil on ka õiges mõõtkavas mõõdulint, millega saab beebi kasvamisel pilku peal hoida. 


Valminud koostöös laste füsioterapeudi Maarja Sädega.


Kangad on kootud Eestis ning omavad GOTS sertifikaati ehk on ökoloogilisest puuvillast.

122,00 €

Kirjeldus

Karloova - Käsitööna valminud suur tegelustekk 120x120cm

Füsioterapeut Maarja Säde kommentaar: Tegelustekk on parim paik sinu beebile eakohaste motoorsete oskuste arendamise jaoks. Tegelusteki lisaäärtel asetsevad mänguasjad muudavad lapse jaoks kõhuli olemise huvitavaks, seeläbi treenides lapse kehatüve ja kaela sirutajalihaseid ning õlavöödet. Kui sinu beebi naudib kõhuli olemist, siis suure tõenäosusega ei teki tal probleeme lapse arengus järgnevate oluliste motoorsete oskuste õppimisega nagu seda on roomamine ja käputamine. Tegelusteki lisaäärtel asetsevad mänguasjad pakuvad sinu lapsele visuaalset, taktiilset ehk tunnetuslikku ja helilist stimulatsiooni, seeläbi stimuleerides nägemis-, kompimis- ja kuulmismeele arengut. 

Karloova tegelusteki mõnusalt mahedates toonides, kuid kontrastne värvigamma stimuleerib sinu lapse nägemise arengut, sealjuures mitte liigselt koormates tema alles küpsevat närvisüsteemi.

Karloova on kodumaine ettevõte, kus valmistatakse beebidele tegelustekke, tekstiilist mänguasju ja lastetoa sisustuselemente. Kõik Karloova tekstiilist tegelusasjad on valminud käsitööna.

Karloova tekstiilist tegelusasjad toetavad lapse arengut tema esimesel eluaastal  aidates läbi kujundite näha ruumilist maailma. Eesmärgiks on ergutada väikelapsi märkama detaile, et arendada ruumilist mõtlemist ja taju. Ruutudest, ristkülikutest, ringidest ja kolmnurkadest moodustub meid ümbritsev tuttav maailm, mille detaile on vaja ainult märgata! Karloova tegelusasjad on valmistatud seda põhimõtet silmas pidades ja nii on ka tegelustekil näha majakujutis ehk kodu, kus kõik alguse saab. Kõik esemed jutustavad koduga seotud lugusid ja annavad seeläbi loovuse arengule ja mängule hoogu.

Tooted on lastele ohutud, toodetel on CE-vastavusmärgis, mis kinnitab, et mänguasi vastab karmidele Euroopa Liidu ohutuseeskirjadele. Kangad on kootud Eestis ning omavad GOTS sertifikaati ehk on ökoloogilisest puuvillast. Lisaks on väiksemate detailide juures kasutuses suurte rõivavabrikute tekstiiliülejäägid. Puidust elemendid on valminud käsitööna Eestis ning vahatatud spetsiaalse vahaga, mis on sobilik laste mänguasjadele (sülje ja närimiskindel).

  1. Kommenteeri, anna hinnang ja muuda teistel valiku tegemine lihtsamaks!

Anna oma hinnang ja kirjuta, miks see toode Sulle meeldib või ei meeldi.

Kuidas jäid tootega rahule *

  1 2 3 4 5
Hinnang
Liitu SinuElu uudiskirjaga!
Jäta enda e-posti aadress ja me saadame sulle võlusõna, millega saad esimeselt tellimuselt -10% soodustust, ning edaspidi toredaid looduslikke uudiseid ja tervislikke pakkumisi.