0 item(s)

Ostukorvis pole tooteid.

Product was successfully added to your shopping cart.

Karloova - Peolipud, sinine või roosa

Kiirülevaade

Käsitööna valminud kolmnurksete peolippudega võib tähistada olulisi tähtpäevi ja saavutusi või kasutada neid kaunistustena Sinu lapse toas! Muuda peolipud unikaalseks ja eriliseks lisades neile ka beebi nimi. Beebi nime õmmeldakse peolippudele maheda beeži kangaga. Kui soovid nime lippudele, lisa see kindlasti kommentaari!


Kangas on kootud Eestis ning omavad GOTS sertifikaati ehk on ökoloogilisest puuvillast. Puidust elemendid on valminud käsitööna Eestis ning vahatatud spetsiaalse vahaga, mis on sobilik laste mänguasjadele (sülje ja närimiskindel).


Mänguasi on valminud koostöös laste füsioterapeudi Maarja Sädega.

31,00 €

Kirjeldus

Karloova - Peolipud - sinine või roosa

Mõõt: pikkus 2,4m (kokku 10 kolmnurkset lippu, millel mõlemal pool otstes on sidumiseks 40cm paela)

Värvus: Sinine või roosa (Tellides lisa kindlasti kommentaari, kumba värvi soovid!)

Kangad on puuvillase kanga ülejääk rõivatööstustest

Karloova on kodumaine ettevõte, kus valmistatakse beebidele tegelustekke, tekstiilist mänguasju ja lastetoa sisustuselemente. Kõik Karloova tekstiilist tegelusasjad on valminud käsitööna.

Tooted on lastele ohutud, toodetel on CE-vastavusmärgis, mis kinnitab, et mänguasi vastab karmidele Euroopa Liidu ohutuseeskirjadele. Kangad on kootud Eestis ning omavad GOTS sertifikaati ehk on ökoloogilisest puuvillast. Lisaks on väiksemate detailide juures kasutuses suurte rõivavabrikute tekstiiliülejäägid. Puidust elemendid on valminud käsitööna Eestis ning vahatatud spetsiaalse vahaga, mis on sobilik laste mänguasjadele (sülje ja närimiskindel).

  1. Kommenteeri, anna hinnang ja muuda teistel valiku tegemine lihtsamaks!

Anna oma hinnang ja kirjuta, miks see toode Sulle meeldib või ei meeldi.

Kuidas jäid tootega rahule *

  1 2 3 4 5
Hinnang
Liitu SinuElu uudiskirjaga!
Jäta enda e-posti aadress ja me saadame sulle võlusõna, millega saad esimeselt tellimuselt -10% soodustust, ning edaspidi toredaid looduslikke uudiseid ja tervislikke pakkumisi.