0 item(s)

Ostukorvis pole tooteid.

Product was successfully added to your shopping cart.

Karloova - Tegelusraamat Kodu

Kiirülevaade

Käsitööna valminud Esimene raamat seletab lihtsate kujundite abil kodu, kus kõik hea saab alguse. Toote küljes on ka pael, et saaksid oma lapse mängu veel mitmekesisemaks muuta ja raamatu kuhugi riputada - kas tegeluskaarte, hälli või hoopis vankri külge.  


Valminud koostöös laste füsioterapeudi Maarja Sädega


Kangas on kootud Eestis ning omavad GOTS sertifikaati ehk on ökoloogilisest puuvillast. 

19,90 €

Kirjeldus

Karloova - Tegelusraamat Kodu

Mõõdud: 11x11cm

Kangad on puuvillase kanga ülejääk rõivatööstustest.

Füsioterapeut Maarja Säde kommentaar: Riidest krõbisev tegelusraamat võimaldab Sinu lapsel arendada ja treenida haaramisoskust. Põnev krabisemise heli stimuleerib Sinu lapse kuulmise arengut ning muudab tegelusraamatu lapse jaoks väga huvitavaks mänguasjaks. Erinevate värvustega kujutatud kujundid raamatus stimuleerivad lapse nägemise arengut ning kujunditest moodustuv maja kujutis arendab Sinu lapse loogilist mõtlemist. Tegelusraamat on haaramisoskuse õppimise jaoks sobilik mänguasi beebile alates kolmandast elukuust, kuid emme-issi süles võib ta seda uudistada juba alates sünnist.

Karloova on kodumaine ettevõte, kus valmistatakse beebidele tegelustekke, tekstiilist mänguasju ja lastetoa sisustuselemente. Kõik Karloova tekstiilist tegelusasjad on valminud käsitööna.

Tooted on lastele ohutud, toodetel on CE-vastavusmärgis, mis kinnitab, et mänguasi vastab karmidele Euroopa Liidu ohutuseeskirjadele. Kangad on kootud Eestis ning omavad GOTS sertifikaati ehk on ökoloogilisest puuvillast. Lisaks on väiksemate detailide juures kasutuses suurte rõivavabrikute tekstiiliülejäägid. Puidust elemendid on valminud käsitööna Eestis ning vahatatud spetsiaalse vahaga, mis on sobilik laste mänguasjadele (sülje ja närimiskindel).

  1. Kommenteeri, anna hinnang ja muuda teistel valiku tegemine lihtsamaks!

Anna oma hinnang ja kirjuta, miks see toode Sulle meeldib või ei meeldi.

Kuidas jäid tootega rahule *

  1 2 3 4 5
Hinnang
Liitu SinuElu uudiskirjaga!
Jäta enda e-posti aadress ja me saadame sulle võlusõna, millega saad esimeselt tellimuselt -10% soodustust, ning edaspidi toredaid looduslikke uudiseid ja tervislikke pakkumisi.