0 item(s)

Ostukorvis pole tooteid.

Product was successfully added to your shopping cart.

Karloova - Tegelusrätt kinkekarbis

Kiirülevaade

Käsitööna valminud närimisrõngaga varustatud tegelusrätt ilusas kinkekarbis. Tegelusrätt on pakitud kaunisse karpi ja karbil on ka koht, kuhu saab lapse nime kirjutada. Närimisrõngaga varustatud tegelusrätt on suurepärane beebi esimene mänguasi, pakkudes mitmekülgset tegutsemisrõõmu.Tegelusrätt on beebile ka suurepärane mänguasi voodis kaissu võtmiseks turvaelemendina. 


Valminud koostöös laste füsioterapeudi Maarja Sädega.


Kangas on kootud Eestis ning omavad GOTS sertifikaati ehk on ökoloogilisest puuvillast. Puidust elemendid on valminud käsitööna Eestis ning vahatatud spetsiaalse vahaga, mis on sobilik laste mänguasjadele (sülje ja närimiskindel).

22,90 €

Kirjeldus

Karloova - Tegelusrätt koos närimisrõngaga kinkekarbis

Tegelusräti mõõdud: 28x28cm

Karbi mõõdud: 18,5x18,5cm

Kangad on puuvillase kanga ülejääk rõivatööstustest

Füsioterapeut Maarja Säde kommentaar: Karloova tegelusrätt on valmistatud erineva tekstuuriga materjalidest selleks, et stimuleerida Sinu beebi kompimismeele arengut. Tegelusräti küljes asuvad aasakesed ning närmisrõngas arendavad Sinu lapse peenomotoorikat ning silm-käsi-suu koordinatsiooni. Karloova tegelusrätti on Sinu beebil väga kerge käes hoida, sõrmitseda ja haarata ning see on kindlasti asendamatu kaaslane hammaste tuleku perioodil.

Karloova on kodumaine ettevõte, kus valmistatakse beebidele tegelustekke, tekstiilist mänguasju ja lastetoa sisustuselemente. Kõik Karloova tekstiilist tegelusasjad on valminud käsitööna.

Tooted on lastele ohutud, toodetel on CE-vastavusmärgis, mis kinnitab, et mänguasi vastab karmidele Euroopa Liidu ohutuseeskirjadele. Kangad on kootud Eestis ning omavad GOTS sertifikaati ehk on ökoloogilisest puuvillast. Lisaks on väiksemate detailide juures kasutuses suurte rõivavabrikute tekstiiliülejäägid. Puidust elemendid on valminud käsitööna Eestis ning vahatatud spetsiaalse vahaga, mis on sobilik laste mänguasjadele (sülje ja närimiskindel).

  1. Kommenteeri, anna hinnang ja muuda teistel valiku tegemine lihtsamaks!

Anna oma hinnang ja kirjuta, miks see toode Sulle meeldib või ei meeldi.

Kuidas jäid tootega rahule *

  1 2 3 4 5
Hinnang
Liitu SinuElu uudiskirjaga!
Jäta enda e-posti aadress ja me saadame sulle võlusõna, millega saad esimeselt tellimuselt -10% soodustust, ning edaspidi toredaid looduslikke uudiseid ja tervislikke pakkumisi.