0 item(s)

Ostukorvis pole tooteid.

Product was successfully added to your shopping cart.

Karloova - Tegelustekk 80x80cm koos tegeluskaartega

100 1 100 0

Kiirülevaade

Käsitööna valminud lapiteki tehnikas tegelustekk koos tegeluskaartega, mis sobib beebile juba alates sünnist. Mängukaarel asetsevatesse aasadesse on Sinul endal võimalik ise mänguasju juurde lisada ja eemaldada. Tegeluskaared kinnituvad tekile põhja alt krõpsupaeltega, seega on neid lihtne eemaldada lapse kasvades. Tegeluskaarte küljes on 3 mänguasja: suur kõlisev täht läbimõõduga 21cm; kõrinaga täht ja krabisev täht läbimõõtudega 13,5cm.


Valminud koostöös laste füsioterapeudi Maarja Sädega.


Kangas on kootud Eestis ning omavad GOTS sertifikaati ehk on ökoloogilisest puuvillast. 

96,00 €

Kirjeldus

Karloova - Tegelustekk 80x80cm koos tegeluskaartega

Tegeluskaarte küljes on 3 mänguasja: suur kõlisev täht läbimõõduga 21cm; kõrinaga täht ja krabisev täht läbimõõtudega 13,5cm.

Füsioterapeut Maarja Säde kommentaar: Tegelustekk on parim paik sinu beebile eakohaste motoorsete oskuste arendamise jaoks. Tegelusteki mängukaare keskel asetsevad mänguasjad soodustavad sinu lapse sümmeetrilist asendi arengut, stimuleerivad käte keskjoonele toomist ja toetavad seeläbi ka peenmotoorika ja silm-käsi kordinatsiooni arengut. Kui sinu beebi naudib kõhuli olemist, siis suure tõenäosusega ei teki tal probleeme lapse arengus järgnevate oluliste motoorsete oskuste õppimisega nagu seda on roomamine ja käputamine. 

Karloova tegelusteki mõnusalt mahedates toonides, kuid kontrastne värvigamma stimuleerib sinu lapse nägemise arengut, sealjuures mitte liigselt koormates tema alles küpsevat närvisüsteemi.

Karloova on kodumaine ettevõte, kus valmistatakse beebidele tegelustekke, tekstiilist mänguasju ja lastetoa sisustuselemente. Kõik Karloova tekstiilist tegelusasjad on valminud käsitööna.

Karloova tekstiilist tegelusasjad toetavad lapse arengut tema esimesel eluaastal  aidates läbi kujundite näha ruumilist maailma. Eesmärgiks on ergutada väikelapsi märkama detaile, et arendada ruumilist mõtlemist ja taju. Ruutudest, ristkülikutest, ringidest ja kolmnurkadest moodustub meid ümbritsev tuttav maailm, mille detaile on vaja ainult märgata! Karloova tegelusasjad on valmistatud seda põhimõtet silmas pidades ja nii on ka tegelustekil näha majakujutis ehk kodu, kus kõik alguse saab. Kõik esemed jutustavad koduga seotud lugusid ja annavad seeläbi loovuse arengule ja mängule hoogu.

Tooted on lastele ohutud, toodetel on CE-vastavusmärgis, mis kinnitab, et mänguasi vastab karmidele Euroopa Liidu ohutuseeskirjadele. Kangad on kootud Eestis ning omavad GOTS sertifikaati ehk on ökoloogilisest puuvillast. Lisaks on väiksemate detailide juures kasutuses suurte rõivavabrikute tekstiiliülejäägid. Puidust elemendid on valminud käsitööna Eestis ning vahatatud spetsiaalse vahaga, mis on sobilik laste mänguasjadele (sülje ja närimiskindel).

  1. Meeldib väga! hindaja: Catarina aeg: 05.09.2018
    Hinnang

    tere! Sõbranna juhatas mind Teie poodi. Olin otsinud just Karloova tooteid. Need on lisaks looduslikkusele, mis mulle oli oluline ka vahvad ja pakuvad minu tibule palju tegevust :) Ja lisaks on see eestimaine- see mulle meeldib ka!

Anna oma hinnang ja kirjuta, miks see toode Sulle meeldib või ei meeldi.

Kuidas jäid tootega rahule *

  1 2 3 4 5
Hinnang
Liitu SinuElu uudiskirjaga!
Jäta enda e-posti aadress ja me saadame sulle võlusõna, millega saad esimeselt tellimuselt -10% soodustust, ning edaspidi toredaid looduslikke uudiseid ja tervislikke pakkumisi.