Korduvkasutatav näomask - Portwest CV33 - SININE

Korduvkasutatav näomask - Portwest CV33 - SININE

Kolmekihiline korduvkasutatav näomask - Portwest CV33 - MUST

Kolmekihiline korduvkasutatav näomask - Portwest CV33 - MUST

Korduvkasutatav näomask - Portwest CV33 - SININE

Kolmekihiline korduvkasutatav näomask antimikroobse viimistlusega. Tapab 99,9% bakteritest ja kontrollib arvukalt lõhna põhjustavaid mikroorganisme, mis võivad nahaga kokkupuutel ja pesemisel kiududesse koguneda.

Korduvkasutatava maski sisemine osa on puuvillane, mis tagab mugavuse kogu päevaks. Elastsete reguleeritavate kõrva-aasadega on maski mugav ja lihtne kohandada vastavalt oma näokujule sobivaks.

Masinpestav 60 kraadi juures. Lamedaks volditud mask on pakitud eraldi kilekotti.

5,90 €
Saadavus: Laos
Tootekood
CV33NAR
  • Korduvkasutatav ja masinpestav 60 kraadi juures (max.50 korda)
  • 100% puuvillane hingav sisemine kangas tagab mugavuse kogu päevaks
  • Antimikroobne toime tapab 99,9% baktereist
  • Kontrollib arvukalt lõhna põhjustavaid mikroorganisme, mis võivad nahaga kokkupuutel ja pesemisel koguneda kiududesse.
  • Hoiab näo värske, kuiva ja lõhnavaba
  • Puuvilla pehme puudutus tagab kasutajamugavuse

Kolmekihilise korduvkasutatava näomaski eesmärk on püüda kinni võimalikult palju maskikandja süljepiisakesi, mis võivad viirusi ja baktereid teistele edasi kanda. Ilma maskita võivad osakesed köhimisel ja aevastamisel levida mitme meetri kaugusele, näomask vähendab seda ohtu. 

Enne maski paigaldamist tuleb alati enne käed sooja veega puhtaks pesta ja/või desinfitseerida vältimaks nakkustekitaja kandmist näole.

Kaitsemaski kandmisel aitad tõkestada viiruse levimist, kuid mask ei ole piisav abivahend nakatumise vältimiseks! Palun hoia endiselt teiste inimestega piisavat distantsi, täida valitsuse poolt kehtestatud karantiininõudeid ja pese hoolikalt käsi.

Kontrolli alati, et kaitsemask on õigesti sätitud ja kataks sinu nina, suu ja lõua; habe võib vähendada filtreerimistõhusust.

Lisainfo
Bränd Portwest
Write Your Own Review
Arvustatav toode:Korduvkasutatav näomask - Portwest CV33 - SININE
Sinu hinnang