0 item(s)

Ostukorvis pole tooteid.

Product was successfully added to your shopping cart.

Karloova - Padjakuhi

Kiirülevaade

Käsitööna valminud padjakuhi koosneb kolmest eraldiseisvast ja üksteise külge krõpsuga kinnituvast padjast. See on põnev avastusretk,  kus võid avastada oma peegelpildi ja milles on peidus erinevad helid - krõbisevad ja kõlisevad. Padjakuhja saab kasutada väga mitmekülgselt - riputades see tegeluskaartele lapsele avastamiseks või andes erinevate osadena mängimiseks. Tootega on kaasas 40cm pikkune naturaalvalge pael, et saaksid oma lapse mängu veel mitmekesisemaks muuta ja padjakuhja kuhugi riputada – kas tegeluskaarte, hälli või hoopis vankri külge. 


Valminud koostöös laste füsioterapeudi Maarja Sädega


Kangas on kootud Eestis ning omavad GOTS sertifikaati ehk on ökoloogilisest puuvillast.

19,90 €

Kirjeldus

Karloova - Padjakuhi

Mõõdud: kõrgus 18 cm; suur peegliga padi 15 x 15 cm; keskmine krõbisev padi 11 x 11 cm; väike kõlisev padi 8 x 8 cm 

Kangad on puuvillase kanga ülejääk rõivatööstustest.

Füsioterapeut Maarja Säde kommentaar: Erineva heliga padjakesed stimuleerivad Sinu lapse kuulmise arengut. Padjakeste erinev suurus õpetab last aru saama mõistest väiksem või suurem. Padjakeste erinev värvus stimuleerib Sinu lapse nägemise arengut. Võimalus patju üksteise otsa laduda ja lahti võtta treenib Sinu lapse käelist osavust ning arendab tema peenmotoorikat. 

Karloova on kodumaine ettevõte, kus valmistatakse beebidele tegelustekke, tekstiilist mänguasju ja lastetoa sisustuselemente. Kõik Karloova tekstiilist tegelusasjad on valminud käsitööna.

Tooted on lastele ohutud, toodetel on CE-vastavusmärgis, mis kinnitab, et mänguasi vastab karmidele Euroopa Liidu ohutuseeskirjadele. Kangad on kootud Eestis ning omavad GOTS sertifikaati ehk on ökoloogilisest puuvillast. Lisaks on väiksemate detailide juures kasutuses suurte rõivavabrikute tekstiiliülejäägid. Puidust elemendid on valminud käsitööna Eestis ning vahatatud spetsiaalse vahaga, mis on sobilik laste mänguasjadele (sülje ja närimiskindel).

  1. Kommenteeri, anna hinnang ja muuda teistel valiku tegemine lihtsamaks!

Anna oma hinnang ja kirjuta, miks see toode Sulle meeldib või ei meeldi.

Kuidas jäid tootega rahule *

  1 2 3 4 5
Hinnang