Inhalaator kompressoriga - Little Doctor

Inhalaator kompressoriga - Little Doctor

Ultraheli inhalaator - Little Doctor

Ultraheli inhalaator - Little Doctor

Inhalaator kompressoriga - Little Doctor

Little Doctor kompressor-inhalaator LD-221C, mis on mõeldud kasutamiseks ravimilahuste inhaleerimisel hingamisteede ja kopsuhaiguste korral haiglas ja kodus. Inhalaatori spetsiaalne konstruktsioon ühendatud kambrite kujul, määrab õhuvoolude erinevad teed sisse- ja väljahingamise ajal. Võimalus mitmesuguste ravimite kasutamine inhalatsioonilahusena, sh. antibiootikumid.

Kompressoriga inhalaatoris juhitakse rõhu all olev vesi läbi ravimi, mille tulemusel tekivad imepisikesed veepiisad (veeaur), mis suunatakse spetsiaalse maski abil hingamisteedesse. Kompressoriga inhalaator toodab auru, milles olevad veepiisad on üldjuhul suuremad kui ultraheli inhalaatorit kasutades ning liiguvad seeläbi kiiremini. Nõnda on seda tüüpi masin väga tõhus ravimi manustamiseks, kuna toimeaine jõuab kiiresti hingamisteedesse. 

Inhalaatoreid kasutatakse sageli väikelaste raviks, kuna preparaadi manustamine on nendega väga mugav. Samas sobivad inhalaatorid suurepäraselt ka täiskasvanutele, keda kimbutab köha või nohu, kel on astma või mõni muu hingamisteede haigus. Puhas veeaur aitab niisutada limaskesta ning tõsta inimese üldist enesetunnet. Ravimi kasutamine inhalaatoris suurendab aga selle praktilise seadme kasutegurit veelgi.

 

47,00 €
Saadavus: Laos
Tootekood
LD-221C

Little Doctor kompressor-inhalaator LD-221C

Mõõdud: 140x90x190

Kaal: 1255g

Inhalatsioonilahusti mahuti maht 10ml

Inhalatsioonilahusti jääkmaht alla 0,5ml.

Elektritoide 230V/ 50Hz.

 

Komplektis:

Kompressor, lastemask, täiskasvanute mask, 2 huulikut, ravimikamber, pihusti, õhuvoolik, filtrid 5tk, kasutusjuhend

 

Lisainfo
Bränd Little Doctor
Write Your Own Review
Arvustatav toode:Inhalaator kompressoriga - Little Doctor
Sinu hinnang