0 item(s)

Ostukorvis pole tooteid.

Product was successfully added to your shopping cart.
Eelmine

Organic Traditions - Chia seemned 227g

Organic Traditions - Orgaaniline kakao pulber 200g

Kiirülevaade

Orgaaniline kakaopulber on külmpressimise teel valmistatud kakaojahu, mille toitaineväärtus on eriti kõrge. Kakaopulber sisaldab kõikide maailma toiduainetega võrreldes kõige rohkem magneesiumi ning väga palju ka rauda, kroomi, tsinki, väävlit ja vaske. Orgaaniline kakaopulber on hea kiudainete allikas ja kuumutamata kujul sisaldab ka palju E- ja C-vitamiini. Orgaaniline kakaopulber sisaldab ka suurel hulgal ajus mõnutunnet tekitavaid aineid - serotoniini ja füneüületüülamiini.


Hea tarvitada šokolaadide, jäätiste, küpsetiste, kookide ja jookide valmistamiseks.


10,90 €

Kirjeldus

Organic Traditions - Orgaaniline kakaopulber 200g

Kakaopulber on külmpressimise teel valmistatud kakaojahu, mille toitaineväärtus on eriti kõrge. Sisaldab üle 1200 aktiivse toimeaine ja tervelt 10% kakao massis moodustavad antioksüdandid. See tõstab kakao antioksüdantide allikana sootuks teisele tasandile mis tahes muu toiduainega võrreldes.

Orgaanilise kakaopulbri eelised:

  • 100% Orgaaniline
  • Kõrge kiudainete sisaldus
  • Mineraalide allikas

 
Sisaldab kõikide maailma toiduainetega võrreldes kõige rohkem magneesiumi ning väga palju ka rauda, kroomi, tsinki, väävlit ja vaske. Kakao on hea kiudainete allikas ja kuumutamata kujul sisaldab ka palju E- ja C-vitamiini, samuti suurel hulgal ajus mõnutunnet tekitavaid vaheaineid mõjutavaid aineosakesi ja nende koostisaineid (sh trüptofaani, 5-HTP-d, serotoniini, dopamiini, fenüületüülamiini ja anandamiidi).
 
Toorkakaod töödeldakse madalal kuumusel, mille tulemusena jäävad tundlikud ühendid puutumatuna.

Koostis: Orgaaniline kakaopulber

  1. Kommenteeri, anna hinnang ja muuda teistel valiku tegemine lihtsamaks!

Anna oma hinnang ja kirjuta, miks see toode Sulle meeldib või ei meeldi.

Kuidas jäid tootega rahule *

  1 2 3 4 5
Hinnang
Liitu SinuElu uudiskirjaga!
Jäta enda e-posti aadress ja me saadame sulle võlusõna, millega saad esimeselt tellimuselt -10% soodustust, ning edaspidi toredaid looduslikke uudiseid ja tervislikke pakkumisi.