0 item(s)

Ostukorvis pole tooteid.

Product was successfully added to your shopping cart.

Signe Seebid - Magneesiumihelbed 800g

Kiirülevaade

Magneesiumihelveste lisamine vanniveele on üks lihtsamaid viise organismile magneesiumi omastamiseks läbi naha. Magneesiumipuudus tekitab organismis erinevaid vaevusi (alates lihaskrampidest unehäireteni). Kõige kiirem ja efektiivsem viis magneesiumipuudust leevendada on naha kaudu, sel moel jõuab magneesium kiiresti otse rakkudeni. 


Piisav magneesiumikogus organismis aitab leevendada lihaskrampe ja lõdvestab lihaseid. Lisaks on magneesiumil rahustav mõju närvisüsteemile, mis aitab tagada hea unekvaliteedi. Magneesiumivannid aitavad lihastel taastuda peale kurnavat trenni ning on rahustava toimega


Magneesiumihelbed ei sisalda sünteetilisi säilitus- lõhna- ega värvaineid ja on pakendatud loodussõbralikku pakendisse.

Tavahind: 7,90 €

Special Price 5,53 €

Kirjeldus

Signe Seebid - Magneesiumihelbed 800g

Magneesiumihelveste omadused:

Magneesium on tuntud kui jõu ja meelerahu mineraal ning meie kehale tähtis komponent. Magneesium reguleerib ainevahetust, aitab hoida lihasaparaati töökorras, toetab täiendava energiaga südametööd, tugevdab hambaid ja luid. Magneesiumivannid on olulised just seetõttu, et keha ise magneesiumit ei tooda. Magneesiumivannid sobivad hästi aktiivse elustiiliga, sest aitavad lihastel taastuda peale kurnavat trenni ning on rahustava toimega.

Signe Seebid magneesiumihelbed on looduslikud ja kõrge kvaliteetiga ning pärit suure kogemusega Hollandi ettevõttest Zechstein minerals BV, mis kaevandab magneesiumi Zechsteini merest.

Kasutamine:

Lõõgastumiseks lisa sooja (u 37°C) vanni 750g - 1kg magneesiumihelbeid ning naudi ligikaudu 20 minutit. Tervisesportlasele peale võistlust või trenni sooja (u 37°C) vanni ligikaudu 2kg magneesiumihelbeid. Jalavanniks 5 liitri vee kohta keskmiselt 200g – 400 g helbeid. Magneesiumipuuduse korral tuleks teha üle kere vanne vähemasti korra nädalas.

Koostis: Aqua (vesi), Magnesium chloride (47%) (magneesiumkloriid)

  1. Kommenteeri, anna hinnang ja muuda teistel valiku tegemine lihtsamaks!

Anna oma hinnang ja kirjuta, miks see toode Sulle meeldib või ei meeldi.

Kuidas jäid tootega rahule *

  1 2 3 4 5
Hinnang