Woman Stress Free menstruaalvalu leevendaja

Woman Stress Free menstruaalvalu leevendaja

Tonus Elast - Neopreenist põlveliigese tugiside

Tonus Elast - Neopreenist põlveliigese tugiside

BLACKROLL Massaažirull Standard - Must/kollane

BLACKROLL Massaažirull Standard - Must/kollane

Woman Stress Free menstruaalvalu leevendaja

Woman Stress Free aitab sul vaid 20-minutiliste seansside jooksul leevendada menstruaalvalusid. Kuna seade kasutab valgusteraapiat, puuduvad sel ravimitest tulenevad kõrvaltoimed. See on lihtne, mugav, turvaline ja tõhus meetod, kui sind vaevavad valulikud menstruatsioonid.
199,00 €
Tootekood
WSF1

Miks on menstruatsioonid valulikud?

Tütarlastel, kel on menstruatsioonid äsja alanud, võivad need alguses olla valulikud, kuid hiljem vaevused tavaliselt vähenevad või kaovad üldse. Kuid paljudel 30. eluaastatesse jõudnud naistel tekivad uuesti valulikud menstruatsioonid, mille põhjuseks on kas erinevad günekoloogilised haigused või keha poolt eritatavad keemilised ühendid (prostaglandiinid), mis tekitavad valulikke emaka kokkutõmbeid.

Kuidas Woman Stress Free menstruaalvalusid leevendab?

Woman Stress Free aitab sul vähendada premenstruaalse sündroomi põhjustatud vaevusi ja menstruatsioonivalusid tänu footonteraapiale (footon tähendab kreeka keeles valgust). Madalsagedusliku valgusteraapia kasutamine erinevate haiguste raviks on tervishoius väga kiiresti kasvav trend kuna see on ohutu, kulutõhus ja efektiivne meetod. 

Kui kinnitad seadme kõhul sobivatesse akupunktuuripunktidesse, siis seadme kaks sondikujulist osa eritavad teraapiaks vajalikku erilist valgust. See valgus jõuab emakani ja soodustab keemiliste komponentide eraldumist, mis aitavad emaka silelihastel lõtvuda.

Mida võid seadmelt oodata?

31 naisest, kes osalesid ühes seadme kasutamise pimetestis, jõudis 21 naist positiivse tulemuseni juba esimese või teise menstruaaltsükli jooksul. Nad olid seadet kasutanud oodatava menstruatsiooni eelsel nädalal 5 päeva järjest, iga päev 20 minutit. Keskmiselt vähendas seade valu tugevust 83% võrra.

 

Kuidas Woman Stress Free seadet menstruaalvalude vähendamiseks kasutada?

Kinnita seade naha külge ja kasuta nädal enne menstruatsioonide algust 1-2 korda päevas 20 minuti jooksul (palun järgi kasutusjuhendit).

Woman Stress Free töötab patareidel, seda on mugav kaasa võtta ka reisile. Seade ise kaalub vaid 30 grammi ja mahub suurepäraselt ka käekotti. Nii saad seda kasutada igal pool ja igal ajal.


Seadme eestikeelne kasutusjuhend on leitav siit:

Woman Stress Free kasutusjuhend 

Write Your Own Review
Arvustatav toode:Woman Stress Free menstruaalvalu leevendaja
Sinu hinnang