0 item(s)

Ostukorvis pole tooteid.

Product was successfully added to your shopping cart.

Organic Traditions - Kookospalmisuhkur 200g

Kiirülevaade

Kookospalmisuhkur valmistatakse kookosõie nektarist ja on täiesti looduslik magusaine. Suhkur on maitselt karamelline ja rafineerimata. Kookospalmisuhkur on suhkrutest kõige kõrgema toiteväärtusega, sisaldab rikkalikult magneesiumit, rauda, tsinki (10 korda rohkem kui pruun roosuhkur), kaaliumit (18 korda rohkem kui pruun roosuhkur), fosforit (30 korda rohkem kui pruun roosuhkur), B1, B2. B3 ja B6 vitamiine, 16 erinevat aminohapet jne. 


Kookospalmisuhkur on madala glükeemilise indeksiga, imendub vereringesse aeglaselt, ega tekita veresuhkru järsku kõikumist nagu tavaline suhkur. 


Soodushinnaga tootel aegumine 07.2019.


6,90 €

Kirjeldus

Organic Traditions - Kookospalmisuhkur 200g 

Kookospalmi- ehk kookosõiesuhkrut valmistatakse kookosõie nektarist.

Kookospalmisuhkur on suhkrutest kõige kõrgema toiteväärtusega, sisaldab rikkalikult magneesiumit, rauda, tsinki (10 korda rohkem kui pruun roosuhkur), kaaliumit (18 korda rohkem kui pruun roosuhkur), fosforit (30 korda rohkem kui pruun roosuhkur), B1, B2. B3 ja B6 vitamiine, 16 erinevat aminohapet jne. 
Kookospalmisuhkur on madala glükeemilise indeksiga (GI-35) (nt agaavisiirupi GI-42 ja mee GI-55).

Rafineerimata kookospalmisuhkur imendub vereringesse aeglaselt, pakkudes nii aeglaselt imenduvat energiat ja mitte tekitades veresuhkru järske kõikumisi nagu tavaline suhkur. Kookospalmisuhkur maitseb sarnaselt nagu teised pruunid suhkrud, kuid veidi karamellisemalt.

Sobib kasutamiseks kõikjal, nii küpsetamiseks kui tee ja kohvi maitsestamiseks.  

Koostis: Orgaaniline kookospalmisuhkur

  1. Kommenteeri, anna hinnang ja muuda teistel valiku tegemine lihtsamaks!

Anna oma hinnang ja kirjuta, miks see toode Sulle meeldib või ei meeldi.

Kuidas jäid tootega rahule *

  1 2 3 4 5
Hinnang