Organic Traditions - Orgaanilised kõrvitsaseemned 100g

Organic Traditions - Orgaanilised kõrvitsaseemned 100g

A.Vogel - Biosnacky Wellness Mix seemnesegu idandamiseks 40g

A.Vogel - Biosnacky Wellness Mix seemnesegu idandamiseks 40g

Organic Traditions - Orgaanilised kõrvitsaseemned 100g

Kõrvitsaseemnetes on rohkelt organismile vajalikke antioksüdante, vitamiine ja mineraalaineid, mis kõik aitavad ära hoida tervet hulka erinevaid haiguseid. Kõrvitsaseemned tugevdavad immuunsust ja parandavad südametööd, seemnetes sisalduvad antioksüdandid pidurdavad vananemisprotsesse ja krooniliste haiguste teket. 

Kõrvitsaseemneid võib niisama nosida või lisada neid erinevate toitude sisse ja peale. Neid võib lisada hommikupudru peale, salatitesse, suppidesse, praadidesse, pajaroogadesse, küpsetistesse ning otse loomulikult ka magustoitude peale. Kõrvitsaseemneid võib lisada ka smuutidesse, lisada jogurtisse — võimalusi on palju.

Soodushinnaga tootel aegumine 06.2019.

6,90 €
Tootekood
5051

Organic Traditions - Orgaanilised kõrvitsaseemned 100g

 Kõrvitsaseemnete kasulikkusest:

 • Kõrvitsaseemned on suurepärased valguallikad - 100 grammis seemnetes on 30 grammi valku.

 • Kõrvitsaseemned on kui magneesiumi- ja mineraalainetepommid. Kõrvitsaseemnetes leidub peale magneesiumi veel mangaani, rauda, vaske ja tsinki. Magneesium hoolitseb hea tuju ja une eest, mangaan abistab kollageeni tootmist, on kasulik nahale ja luudele, raud ja vask edendavad energia tootlikkust, raud aitab hapnikul jõuda rakkudesse, tsink turgutab immuunsust, on hea meie nägemisele ja naha tervisele. Üks portsjon kõrvitsaseemneid päevas võib tagada meile juba 14-42% päevasest mineraalainete vajadusest.
 • Kõrvitsaseemnetes on palju kasulikke rasvu, eriti taimset oomega-3-rasvhapet, mis aitab ennetada südamehaigusi, veresoonte lupjumist ja toimib põletikuvastaselt.
 • Kõrvitsaseemned on aluselised ja neutraliseerivad happelist toitu - seega sobivad need kõrvetiste puhul.

 • Kõrvitsaseemnetes on palju antioksüdante. Antioksüdandid pidurdavad ja reguleerivad vabade radikaalide teket. Terves organismis valitseb antioksüdantide ja vabade radikaalide vahel tasakaal. Vabad radikaalid muutuvad ohtlikuks, kui tasakaal on rikutud.
  Antioksüdandid pidurdavad vananemisprotsesse ja krooniliste haiguste teket. 
 • Kõrvitsaseemned on ideaalsed B grupi vitamiini allikaks - sisaldades tiamiini, riboflaviini, niatsiini, pantoteenhapet, B6 vitamiini ja folaate.

 • Kõrvitsaseemneid on juba vanast ajast peale ja mitmetes kultuurides kasutatud paelusside ja teiste parasiitide looduslikuks raviks.

 • Kõrvitsaseemned on abiks eesnäärme tervisele - kõrvitsaseemnetes leiduv õli leevendab suurenenud eesnäärme tõttu raskendatud urineerimist.

 • Kõrvitsaseemnetel on uriinieritust soodustav toime.

 • On väidetud, et kõrvitsaseemned takistavad neerukivide moodustumist.

 • Kõrvitsaseemnete tarbimine vähendavab artriidist tulenevat põletikuriski ilma kõrvalnähtudeta. 

 • Kõrvitsaseemned hoiavad veresuhkru kontrolli all. Lisaks sellele, et need seemned on süsivesikutevaesed ja on head taimse rasva allikad, aitavad nad ennetada ka 2. tüüpi diabeedi teket või vähendada sellest tekkivaid komplikatsioone, reguleerides insuliini tootmist.
 • Kõrvitsaseemned võivad parandada sperma kvaliteeti. Uuringud on näidanud, et nii kõrvitsaseemned kui ka kõrvitsaseemneõli on kasulikud eesnäärme tervisele. Kõrget tsingisisaldust on seostatud meeste fertiilsusega, samal ajal kui madal tsingisisaldus organismis mõjub sperma kvaliteedile kehvasti.

Koostis: Orgaanilised kõrvitsaseemned

Write Your Own Review
Arvustatav toode:Organic Traditions - Orgaanilised kõrvitsaseemned 100g
Sinu hinnang