0 item(s)

Ostukorvis pole tooteid.

Product was successfully added to your shopping cart.

Remedyway - pH testribade komplekt

Kiirülevaade

Komplektis on 4 pH testriba

3,50 €

Kirjeldus

Remedyway - pH testribade komplekt

Hoia riba värvilist otsa vähemalt 2 sekundit esimeses hommikuses uriinis ja seejärel võrdle tulemust kaasas oleva värviskaalal.

Mida teha, kui pH - näitaja hommikuses uriinis on alla 6. Kui pH - näitaja on alla 6, eriti siis, kui on 5 lähedal, siis organismi keskkond on happeline ja organismis ladestuvad soolad. Esimese sammuna kuni näitaja normaliseerimiseni loobuda liha ja lihatoodete tarbimisest. Kui näitaja läheb normi, siis võib edasi tarvitada liha ja lihatooteid, kuid koos juurviljadega vahekorras 1:(3-4).Tarvitada rohkem soolast heeringat. Peale iga klaasi vee joomist (päevas peab jooma puhast (parem struktureeritud vesi – külmutatud ja siis ülessulatatud vesi) vett kuni 30 ml ühe kg kehakaalu kohta) võtta näpuotsaga suhu meresoola (soola päevane norm panna hommikuti valmis -  natuke alla poole teelusikatäie (3-4 g). Kui näitaja 2-3 päeva pärast ei muutu, siis hakata kasutama söögisoodat. Võtta enne igat sööki klaas vett soodaga. Lisada klaasi kuni 0,5-1 tl soodat, alustades esimene kord 1/5 tl täiest. Üks tund pärast sooda võtmist võtta 0,5-1 g C vitamiini kiivi või sidruni mahlaga. Sooda ja C vitamiini üleküllus ei ole ohtlik organismile, ta viib üleliigse lihtsalt välja. 

Tootja: Merck KGaA

Riik: Saksamaa

  1. Kommenteeri, anna hinnang ja muuda teistel valiku tegemine lihtsamaks!

Anna oma hinnang ja kirjuta, miks see toode Sulle meeldib või ei meeldi.

Kuidas jäid tootega rahule *

  1 2 3 4 5
Hinnang
Liitu SinuElu uudiskirjaga!
Jäta enda e-posti aadress ja me saadame sulle võlusõna, millega saad esimeselt tellimuselt -10% soodustust, ning edaspidi toredaid looduslikke uudiseid ja tervislikke pakkumisi.