Kinesioteip 5cm x 5m - sinine

Kinesioteip 5cm x 5m - sinine

Kinesioteip 5cm x 5m - naturaalne

Kinesioteip 5cm x 5m - naturaalne

Kinesioteip 5cm x 5m - roosa

Kinesioteip 5cm x 5m - roosa

Kinesioteip 5cm x 5m - sinine

Kinesioteip füsioterapeutidele ja massööridele. Teibi laius 5cm ja rullis on 5 m. Teip on vee- ja higistamiskindel ja püsib nahal kuni 5 päeva. Teibi paksus ja raskus on sarnane naha omaga. 

Kinesioteipimine on kõige kiirem viis ägeda valu vähendamiseks ja liigese liikuvuse või stabiilsuse arendamiseks.

Sissel kinesioteibi materjal on 96% puuvill ja 4% lycra, akrüülliim. Lycra muudab teibi elastsuse tõmbejõu tugevamaks ehk teip on parema pingega kui 100% puvillane teip.

11,90 €
Saadavus: Laos
Tootekood
162.201

Kinesioteipimisest

Kinesioteipimisel kasutatakse spetsiaalset elastset kinesioteipi, mis tekitab nahakihtide vahel ruumi, luues sellega tingimuse paremaks verevarustuseks ja lümfiringeks.
Selline surve langus aitab lihasel vabalt kokku tõmbuda ja lõõgastuda muutes ta maksimaalselt tugevaks ja elastseks. Kinesioteibi kasutusvõimalused on väga laialdased – teibi abil on võimalik muuhulgas korrigeerida liigese asendit ja liigutuse suunda liigeses ja vähendada turseid. Krooniliste liigesvaludega patsientidel aitab kinesioteipimine toime tulla kroonilise valu, turse ja liigesjäikusega.

Soovitav toime saavutatakse ÕIGESTI paigaldatud teibiga!

Soovitused teipimisel:

  • Alustades on tähtis, et teibitav ala oleks puhas ja ilma karvadeta.
  • Lihas, millele teip asetatakse, tuleks viia venitatud asendisse. 
  • Soovitatav on teibi otsad lõigata ümaraks, nii püsib teip kauem peal.
  • Teipi võib peale paigutada kergelt venitatult (enamikel juhtudel 25%) Sellega saavutatakse vajalik efekt. Võib jälgida ka reeglit, et mida liikuvam / painduvam liiges seda vähem venitada (põlved, õlad). Samas kui alaselja puhul võib teibi KESKOSA venitada kuni 80%.
  • Teibi otsad (3-5cm) tuleb ALATI paigaldada null pingega ehk nii nagu teip paberi pealt maha jookseb.
  • Paigaldades on soovitav mitte näppudega teibiliimi katsuda.
  • Kui teip on nahale paigaldatud tuleb seda hõõruda, et liim aktiveeruks. Enne kehalist aktiivsust peab olema teibiliim täielikult kuivanud. Vastasel korral võib teip kiirelt maha tulla.
  • Teipi ei soovitata paigaldada vahetult enne kehalist aktiivsust. Kui teibiliim pole täielikult kuivanud, võib see hakata lahti tulema. Parim aeg paigaldamiseks on peale treeningut ja pesemas käimist. Puhas, kuiv ja soe nahk on parim koht, kuhu kinesioteipi paigaldada.

 

Write Your Own Review
Arvustatav toode:Kinesioteip 5cm x 5m - sinine
Sinu hinnang