0 item(s)

Ostukorvis pole tooteid.

Product was successfully added to your shopping cart.

Swedish Posture FEMININE, Kehahoiakut parandav tugi

Kiirülevaade

Swedish Posture FEMININE kehahoiakut parandav tugi on spetsiaalselt naistele mõeldud elegantne tugi, mis aitab hoida õiget rühti ja kehahoiakut. Rühi jälgimine võib esmapilgul tunduda tarbetu, kuid tegelikult on hea rüht paljuski inimese hea enesetunde aluseks. Hea rüht aitab vältida lihasepingeid ja -valu, väsimust, liigeseprobleeme, pea- ja seljavalu. 


Halva rühi peamiseks põhjuseks loetakse ühiskonna muutumist järjest inaktiivsemaks, aina rohkem inimesi töötab istumist nõudval tööl arvuti taga, aina rohkem aega veedetakse telerit vaadates, aina rohkem istutakse autoroolis – see muudab luustiku ja lihaskonna nõrgemaks ning soodustab rühihäirete ja seljaprobleemide teket. Vale kehahoiaku ja rühi tunnusteks on ettepoole longus õlad ja ettevajunud pea. Swedish Posture kehahoiakut parandav tugi korrigeerib kehaasendi õigeks ja aitab taastada õige kehahoiaku. 


FEMININE kehahoiakut parandav tugi on naiselik, mugav ja mõnusast õhukesest materjalist, mis võimaldab kanda neid märkamatult riiete all. Kehahoiakut parandav tugi sobib ideaalselt väikelaste emadele, kes igapäevaselt kannavad last või pikalt istumist nõudvat tööd tegevatele naistele. 

47,90 €

* Nõutud väljad

47,90 €

Kirjeldus

Swedish Posture FEMININE - Kehahoiakut parandav tugi

Kehahoiakut parandavat tuge võid kanda nii pikalt kui soovid, ajalist piirangut kandmisele pole.

VAATA VIDEOT, KUIDAS KASUTADA SWEDISH POSTURE FEMININE KEHAHOIAKUT PARANDAVAT TUGE

Pestav 40°C juures

  1. Kommenteeri, anna hinnang ja muuda teistel valiku tegemine lihtsamaks!

Anna oma hinnang ja kirjuta, miks see toode Sulle meeldib või ei meeldi.

Kuidas jäid tootega rahule *

  1 2 3 4 5
Hinnang