0 item(s)

Ostukorvis pole tooteid.

Product was successfully added to your shopping cart.

Swedish Posture POSITION, "Selg sirgeks" tugivest

Kiirülevaade

Swedish Posture POSITION "Selg sirgeks" tugivest annab seljale maksimaalse toetuse, aktiveerib seljalihaseid ja aitab hoida õiget rühti ja kehahoiakut. Rühi jälgimine võib esmapilgul tunduda tarbetu, kuid tegelikult on hea rüht paljuski inimese hea enesetunde aluseks. Hea rüht aitab vältida lihasepingeid ja -valu, väsimust, liigeseprobleeme, pea- ja seljavalu.


Halva rühi peamiseks põhjuseks loetakse ühiskonna muutumist järjest inaktiivsemaks, aina rohkem inimesi töötab istumist nõudval tööl arvuti taga, aina rohkem aega veedetakse telerit vaadates, aina rohkem istutakse autoroolis – see muudab luustiku ja lihaskonna nõrgemaks ning soodustab rühihäirete ja seljaprobleemide teket. Vale kehahoiaku ja rühi tunnusteks on ettepoole longus õlad ja ettevajunud pea. Swedish Posture POSITION tugivest toetab selga, korrigeerib kehaasendi õigeks ja aitab taastada õige kehahoiaku. 


POSITION tugivest on mugav ja reguleeritav, mida saad kanda märkamatult riiete all. Tugivest sobib ideaalselt neile, kellel on füüsiliselt raske või pikalt istumist nõudev töö.

63,90 €

* Nõutud väljad

63,90 €

Kirjeldus

Swedish Posture - POSITION - "Selg sirgeks" tugivest

Soovituslik aeg kandmiseks 1-3h päevas

VAATA VIDEOT, KUIDAS KASUTADA SWEDISH POSTURE FLEXI RÜHITRAKSE

Vali suurus talje ümbermõõdu järgi: 

XS 60-75 cm
S 75-85 cm 
M 85-95 cm
L 95-120 cm

Pesta 40°C juures

  1. Kommenteeri, anna hinnang ja muuda teistel valiku tegemine lihtsamaks!

Anna oma hinnang ja kirjuta, miks see toode Sulle meeldib või ei meeldi.

Kuidas jäid tootega rahule *

  1 2 3 4 5
Hinnang