Seljavöö - soojendav - Tonus Elast

Seljavöö - soojendav - Tonus Elast

Põlveliigese tugiside neopreenist - Tonus Elast

Põlveliigese tugiside neopreenist - Tonus Elast

Käe fiksaator - ortopeediline - Tonus Elast

Käe fiksaator - ortopeediline - Tonus Elast

Seljavöö - soojendav - Tonus Elast

Angoora- ja meriinovilla sisaldav soojendav seljavöö, mis vähendab lihaspingeid, vaigistab valu ning kiirendab tervenemisprotsessi. Seljavöö omab fikseerivat ja toetavat toimet ning sobib ideaalselt radikuliidi ja närvipõletike toetavaks raviks.

Seljavööd soovitame ka inimestele, kes töö iseloomu tõttu peavad taluma pikaajalist koormust selgroo nimme-ristluupiirkonnale või töötavad külma ja tõmbetuule käes.

16,78 €
Saadavus: Laos
Tootekood
TONUS 9509konf

Tonus Elast - Soojendav seljavöö

Elastne, soojendav seljavöö, ANGOORA- ja MERIINOVILLAGA, mõeldud radikuliidi ja närvipõletike raviks, vaigistab valu, vähendab lihaspingeid ning kiirendab tervenemisprotsessi. Tänu pehmele toetusele ja mikrovereringet parandavale toimele mõjub vöö kasutamine soodsalt ka siseelunditele. 

 

Meditsiinilised näidustused: Nimme-ristluupiirkonna radikuliidid ja närvipõletikud, nimmevalu, närvivalu, songa kergemad juhtumid, lülidevaheliste diskidega seotud probleemid, seljalihaste valud, vertebaalne osteokondroos. Samuti kroonilise väsimuse sündroomi ja siseelundite (neerud, süda) haiguste kompressteraapiaks.

Operatsioonieelsel- ja järgsel perioodil: Taastumisperioodi lühendamiseks pärast selgroo nimme-ristluupiirkonna traumasid ja operatsioone.

Profülaktikaks: Nimme-ristluupiirkonna närvipõletike ja närvivalude ennetus, kutsehaiguste profülaktikaks isikutel, kelle töö iseloom nõuab pikaajalist staatilist või dünaamilist koormust alaselja piirkonnas või töötavad madala temperatuuriga piirkonnas.

 

Kasutamine: Profülaktika eesmärgil kanna seljavööd 2-4 tundi ööpäevas. Ravieesmärgil kombineerituna farmatseutiliste preparaatidega aga kuni 24 tundi ööpäevas. Seljavöö väliskiht on villane, sisekiht aga puuvillane. Kui on vaja suurendada soojendavat mõju, kantakse vööd villane pool vastu keha, kui on oluline massaaziefekt, siis tuleb keha vastu panna puuvillane pool. Õige seljavöö suurus valitakse vööümbermõõdu järgi.

Materjal: 52% puuvill, 35% vill, 7% lateks ja 6% polüester

Mõõdud:

Kõrgus 28 cm

Suurus a,cm*  b,cm*
XS 74-78 94-98
S 79-83 99-103
M 84-88 104-108
L 89-93 109-113
XL 94-98 114-118
2XL 99-103 119-123
3XL 104-108 124-128

*a- vöö ümbermõõt, b- puusa ümbermõõt

Tonus Elast on 1995 loodud Läti ettevõte, mis toodab kvaliteetseid elastseid tugisidemeid, kompressioontooteid ja korsette.

Lisainfo
Bränd Tonus Elast
Write Your Own Review
Arvustatav toode:Seljavöö - soojendav - Tonus Elast
Sinu hinnang