0 item(s)

Ostukorvis pole tooteid.

Product was successfully added to your shopping cart.

Tonus Elast - Soojendav seljavöö

Kiirülevaade

Angoora- ja meriinovillaga seljavöö


Vähendab lihaspingeid, vaigistab valu ning kiirendab tervenemisprotsessi


Saadaval suurused: S, M, L, XXL ja XXXL


 

Tavahind: 12,90 €

Special Price 5,90 €

* Nõutud väljad

Tavahind: 12,90 €

Special Price 5,90 €

Kirjeldus

Tonus Elast - Soojendav seljavöö

Elastne meditsiiniline vöö, soojendav, ANGOORA- ja MERIINOVILLAGA, mõeldud radikuliidi ja närvipõletike raviks, vaigistab valu, vähendab lihaspingeid ning kiirendab tervenemisprotsessi. Tänu pehmele toetusele ja mikrovereringet parandavale toimele mõjub vöö kasutamine soodsalt siseelunditele. Soovitatav ka inimestele, kes oma töö iseloomu tõttu peavad taluma pikaajalist koormust selgroo nimme-ristluupiirkonnale või töötavad külma või tõmbetuule käes.

Meditsiinilised näidustused: Nimme-ristluupiirkonna radikuliidid ja närvipõletikud, nimmevalu, närvivalu, songa kergemad juhtumid, lülidevaheliste diskidega seotud probleemid, seljalihaste valud, vertebaalne osteokondroos. Samuti kroonilise väsimuse sündroomi ja siseelundite (neerud, süda) haiguste kompressteraapiaks.

Operatsioonieelsel- ja järgsel perioodil: taastumisperioodi lühendamiseks pärast selgroo nimme-ristluupiirkonna traumasid ja operatsioone.

Profülaktikaks: nimme-ristluupiirkonna närvipõletike ja närvivalude ennetus, kutsehaiguste profülaktikaks isikutel, kelle töö iseloom nõuab pikaajalist staatilist või dünaamilist koormust alaselja piirkonnas või töötavad madala temperatuuriga piirkonnas.

Kasutamine: Profülaktika eesmärgil on soovitav vööd kanda 2-4 tundi ööpäevas. Ravieesmärgil kombineerituna farmatseutiliste preparaatidega aga kuni 24 tundi ööpäevas. Vöö väliskiht on villane, sisekiht aga puuvillane. Kui on vaja suurendada soojendavat mõju, kantakse vööd villane pool vastu keha, kui on oluline massaaziefekt, siis tuleb keha vastu panna puuvillane pool. Õige suurus valitakse vööümbermõõdu järgi.

Materjal: 52% puuvill, 35% vill, 7% lateks ja 6% polüester

Tonus Elast on 1995 loodud Läti ettevõte, mis toodab kvaliteetseid elastseid tugisidemeid, kompressioontooteid ja korsette

  1. Kommenteeri, anna hinnang ja muuda teistel valiku tegemine lihtsamaks!

Anna oma hinnang ja kirjuta, miks see toode Sulle meeldib või ei meeldi.

Kuidas jäid tootega rahule *

  1 2 3 4 5
Hinnang
Liitu SinuElu uudiskirjaga!
Jäta enda e-posti aadress ja me saadame sulle võlusõna, millega saad esimeselt tellimuselt -10% soodustust, ning edaspidi toredaid looduslikke uudiseid ja tervislikke pakkumisi.