0 item(s)

Ostukorvis pole tooteid.

Product was successfully added to your shopping cart.

Tonus Elast - Soojendav seljavöö

Kiirülevaade

Angoora- ja meriinovilla sisaldav soojendav seljavöö, mis vähendab lihaspingeid, vaigistab valu ning kiirendab tervenemisprotsessi. Seljavöö omab fikseerivat ja toetavat toimet ning sobib ideaalselt radikuliidi ja närvipõletike toetavaks raviks.


Seljavööd soovitame ka inimestele, kes töö iseloomu tõttu peavad taluma pikaajalist koormust selgroo nimme-ristluupiirkonnale või töötavad külma ja tõmbetuule käes.


Saadaval suurused: S, M, L, XXL ja XXXL

Tavahind: 12,90 €

Special Price 5,90 €

* Nõutud väljad

Tavahind: 12,90 €

Special Price 5,90 €

Kirjeldus

Tonus Elast - Soojendav seljavöö

Elastne, soojendav seljavöö, ANGOORA- ja MERIINOVILLAGA, mõeldud radikuliidi ja närvipõletike raviks, vaigistab valu, vähendab lihaspingeid ning kiirendab tervenemisprotsessi. Tänu pehmele toetusele ja mikrovereringet parandavale toimele mõjub vöö kasutamine soodsalt ka siseelunditele. 

Meditsiinilised näidustused: Nimme-ristluupiirkonna radikuliidid ja närvipõletikud, nimmevalu, närvivalu, songa kergemad juhtumid, lülidevaheliste diskidega seotud probleemid, seljalihaste valud, vertebaalne osteokondroos. Samuti kroonilise väsimuse sündroomi ja siseelundite (neerud, süda) haiguste kompressteraapiaks.

Operatsioonieelsel- ja järgsel perioodil: Taastumisperioodi lühendamiseks pärast selgroo nimme-ristluupiirkonna traumasid ja operatsioone.

Profülaktikaks: Nimme-ristluupiirkonna närvipõletike ja närvivalude ennetus, kutsehaiguste profülaktikaks isikutel, kelle töö iseloom nõuab pikaajalist staatilist või dünaamilist koormust alaselja piirkonnas või töötavad madala temperatuuriga piirkonnas.

Kasutamine: Profülaktika eesmärgil kanna seljavööd 2-4 tundi ööpäevas. Ravieesmärgil kombineerituna farmatseutiliste preparaatidega aga kuni 24 tundi ööpäevas. Seljavöö väliskiht on villane, sisekiht aga puuvillane. Kui on vaja suurendada soojendavat mõju, kantakse vööd villane pool vastu keha, kui on oluline massaaziefekt, siis tuleb keha vastu panna puuvillane pool. Õige seljavöö suurus valitakse vööümbermõõdu järgi.

Materjal: 52% puuvill, 35% vill, 7% lateks ja 6% polüester

Tonus Elast on 1995 loodud Läti ettevõte, mis toodab kvaliteetseid elastseid tugisidemeid, kompressioontooteid ja korsette.

  1. Kommenteeri, anna hinnang ja muuda teistel valiku tegemine lihtsamaks!

Anna oma hinnang ja kirjuta, miks see toode Sulle meeldib või ei meeldi.

Kuidas jäid tootega rahule *

  1 2 3 4 5
Hinnang