0 item(s)

Ostukorvis pole tooteid.

Product was successfully added to your shopping cart.

Uued, kihisevad kookosveed - ilma suhkruta!

UUED, kookosvee baasil karastusjoogid annavad energiat ja turgutavad vaimu!

Kookosvesi on kõige parem looduslik vedeliku taastaja organismis. SinuElu epoodi on jõudnud värskendav ja kihisev Coco Fuzioni 100 karastusjook, mis üllatab nelja erineva maitsega. Valikus on mango, vaarika, laimi ja naturaalse maitsega karastusjoogid.

 

Kliendid räägivad:

 

Kookosvesi mangoga

Kohe avades on tunda mõnusat mango lõhna. Mõnusalt maheda maitsega ja kookose maitset esmalt ei tunnegi. Purk on mõnusa suurusega,  mida on mugav kaasa võtta ja säilivad hästi mullid ja maitse.  

Kaalujälgijana uurisin kohe, kui palju kaloreid antud joogist saab. Mind üllatas, et tegu on puhta loodusliku karastusjoogiga, millel pole lisatud suhkrut. Kogu suhkur joogis on looduslikult esinev ning sedagi on ainult 5g/100ml kohta! Kindlasti on see üks väheseid kihiseivad karastusjooke, mida saan tänavu suvel nautida. Minule meeldib just väike purk, sest see on kerge ja mugav käekotti visata.


Kookosvesi laimiga

See jook meeutab lõhna poolest veidi Sprite karastusjooki.  Mõnus hapukas, värskendav laimi maitse on selgelt tunda. Ideaalne karastusjook soojadel päevadel, mida võib julgelt tarbida kaalu pärast muretsemata.
Mulle üldiselt ei meeldi magusad joogid – hea, et kookosvee karastusjoogi näol on alternatiiv olemas.

Ideaalne jook peale sportimist, minu spordikotis leiab see kindlasti oma koha.

Lapsele kodus meeldis just laimiga vesi. Ideaalne alternatiiv igasugustele magusatele limonaadidele.

Lisaks muudele headele omadustele, valmistasin mina selle joogiga imemaitsvat mohhiitot.

 

Kookosvesi vaarikaga

Maitseb nagu päris vaarikas. Meenutab veidi lapsepõlve lemmikjooki vaarika Tripi, aga tublisti tervislikum, kergem ja värskendavam versioon.
Õrn maitse, ent selgelt viljaka maitsega.

Kujutan juba ette, kuidas suvel külma Coco Fuzioni karastusjooki viskan juurde peenralt korjatud värksed vaarikad.

 

Tavaline kookosvesi

Kihisev kookose karastusjook maitses kookose järele ja kustutas ideaalselt janu.
Lõpunoot on joogil mõnusalt neutraalne, kuigi võiks eeldada, et kookos on magusapoolne.

Kõige tagasihoidlikuma maitsega, samas hästi mahe ja neutraalne. Mulle see jook meeldib just sporti tehes, kustutab ideaalselt janu.

 

Mis üllatas kliente kõige enam?

Ma pole kunagi varem proovinud karboniseeritud kookosvett. Ideaalsed janukustutajad nii kevadel, talvel kui ka energialaengu andjad nii tööl kui ka koolis. Lemmikjook mahub kenasti lapse koolikotti.

Huvitav on see, et esialgu ei saa kookose maitsest üldse arugi. Jookidel ei ole lääget, liiga magusat mekki, mis tavapäraselt kookose toodete puhul esile tuleb.

Esimese asjana lugesin pakendilt infot, kui palju annab antud toode kaloreid ja kui palju on karastusjoogis  suhkrut.  Üllatas, et joogis on väga vähe kaloreid. Kui limonaadides on keskmiselt 55 kcal 100 ml kohta, siis kookosjoogis ainult 24 ning seegi on looduslikult esinev.

Suvel grillimise kõrvale alkoholi mittetarvitavale inimesele on need ideaalsed karastusjoogid.

 

Neid jooke lihtsalt pead proovima, sest need on lisaks tervislikule valikule NII head!

Liitu SinuElu uudiskirjaga!
Jäta enda e-posti aadress ja me saadame sulle võlusõna, millega saad esimeselt tellimuselt -10% soodustust, ning edaspidi toredaid looduslikke uudiseid ja tervislikke pakkumisi.