0 item(s)

Ostukorvis pole tooteid.

Product was successfully added to your shopping cart.

Woman Stress Free menstruaalvalu leevendaja

Kiirülevaade

Woman Stress Free on naha külge kinnitatav valgusteraapia seade, mensturaaalvalude leevendamiseks. Woman Stress Free seadet on lihtne käsitleda ja võimalik kasutada murevabalt igalpool ja igalajal.
199,00 €

Kirjeldus

Woman Stress Free on naha külge kinnitatav seade, mis edastab footoni energiat kudedesse, et parandada kahjustatud rakke.Woman Stress Free seadet on lihtne käsitleda ja võimalik kasutada murevabalt igalpool ja igalajal.

Woman Stress Free pakub ohutut, tõhusat ja efektiivset ravi PMS-ile (premenstruaalne sündroom) ja düsmenorröale. Woman Stress Free pool toodetav värviline valgus on meie keha immuunsüsteemi tervise seisukohalt hädavajalik.

Maailmas kasvab järjest enam LED valgusteraapia kasutamine erinevate haiguste raviks, tagades samal ajal ohutu, tõhusa ja kulutõhusa ravi.

Woman Stress Free on ravimivaba, tõhus, kaasakantav, kodus kasutatav, akutoitel ja vähese võimsusega valgusteraapia seade, mis põhineb värvivalgusteraapia mehhanismil.


Seadme eestikeelne kasutusjuhend on leitav siit:

Woman Stress Free kasutusjuhend 

  1. Kommenteeri, anna hinnang ja muuda teistel valiku tegemine lihtsamaks!

Anna oma hinnang ja kirjuta, miks see toode Sulle meeldib või ei meeldi.

Kuidas jäid tootega rahule *

  1 2 3 4 5
Hinnang
Liitu SinuElu uudiskirjaga!
Jäta enda e-posti aadress ja me saadame sulle võlusõna, millega saad esimeselt tellimuselt -10% soodustust, ning edaspidi toredaid looduslikke uudiseid ja tervislikke pakkumisi.