Beauty Düsseldorf 2024

Me oleme loomas midagi ägedat - suurimat ilustuudiot Kiili. Elad sa Tallinnas - usu, nii Ülemiste kui Viljandi maantee otsast on 10 minutit lühem aeg kohale jõudmiseks, kui enamus kohtadesse Tallinnas. Elad Kiili, Jüri, Luige, Peetri, Järveküla või Aruküla piirkonnas, teile oleme veelgi lähemal. Ka Saku, Saue ja Keila inimestele oleme lühikese sõidu kaugusel. Sellest tuleb koht kus Sind ootab ainult hea. Sellepärast käisime ka messil BEAUTY DÜSSELDORF 2024, mis on oma valdkonnas üks olulisemaid. Eesmärgiks leida häid koostööpartnereid, uusi unikaalseid ilutooteid ja seadmeid. Ja teate mis, me leidsime neid mitmeid.

Kolm päeva täis vestlusi ja tihedat kõrvalürituste programmi. 

22.-24. märtsil 2024 esitlesid üle 1200 eksponendi ja kaubamärgi 36 riigist laia teenuste ja toodete spektrit ning viimaseid trende professionaalses ilutööstuses. 44 000 kaubanduskülastajat 76 riigist tulid Düsseldorfi, et avastada kohapeal kosmeetika, küünte, jalgade, heaolu ja spa valdkondade laiaulatuslikke valikuid. Kõige sellega kinnitas BEAUTY mess oma olulisust sektorile. Arvestades keerulisi aegu majanduses, peegeldab eksponentide ja külastajate arv BEAUTYs, kui olulised on sellised sündmused. Eri tähelepanu sai sel aastal laiendatud Permanent Beauty Area, mis pakkus süvitsi sukeldumist viimastesse püsimeigi tehnikatesse ja trendidesse koos otseste demonstratsioonide, näituste, auhinnatseremoonia ja loengutega.  Tähistades esmaesitlust, tõi FUSS AWARD (jala auhind), mille algatasid tööstusharud, eksperdid ja tootjad, esmakordselt tunnustust silmapaistvale sooritusele pediaatrias ja pediküüris. 

Palju ruumi pidevaks enesetäienduseks, tipptasemel etteasteteks ja võrgustiku loomiseks

Viis lava pakkusid mitmekesist, praktikale orienteeritud kõrvalprogrammi üle 140 sündmusega - valdkondades NÄONAHK, KÜÜNED, JALAD, PMU ja iluäri. Värvikas sündmuste kava oma põnevate finaalvõistluste, auhinnatseremooniate ja vestlustega lõi taas dünaamilise ja inspireeriva õhkkonna. Erilised hetked tulid Loni Baurile Meigikunsti Kuldse Maski üleandmisest, BEAUTY TALK Amira Pocheriga ning EUROOPA MEIGIAUHINDADE ja NAILYMPIA Saksamaa konkursside ja auhinnatseremooniatest. Kolmandat korda toimus Düsseldorfis Nailympia. Kust võttis osa 79 võistlejat 24 riigist ja seitsmelt kontinendilt, et näidata oma oskusi ja loovust kokku 18 kategoorias. 

Võitlus loomulikkuse ja täiuslikkuse vahel

Sel aastal jätkuvad ilutrendid kahe äärmuse – ühelt poolt loomulikkuse ja teadliku tarbimise, mis kajastub nõudluses toodete läbipaistvuse ja puhaste koostisosade järele, ning teiselt poolt täiuslikkuse poole püüdlemises. Viimane avaldub meditsiiniliste ja kosmeetiliste protseduuride kombinatsioonis, millelt oodatakse kohest nähtavat tulemust. Lisaks tuleb fookusesse juuste ja kehahooldustoodete "nahastamine". See on trend, kus selliseid koostisosi nagu hüaluroonhape ja niatsiinamiid, mida traditsiooniliselt kasutatakse nahahoolduses, kasutatakse nüüd üha enam juuksehooldustoodetes, et edendada juuste ja peanaha tervist. Lisaks ajendab tööstust ka digitaliseerimine – eriti kui tegemist on noorema klientuuri kaasamisega.


Viimati muudetud: 01.04.2024