Meie privaatsuspoliitika

Käesolev poliitika kirjeldab, kuidas me töötleme isikuandmeid nende üldiste veebiteenuste, nagu veebilehed ja rakendused, korral.

Kui oleme esindatud kolmanda poole pakutavates teenustes ja ühismeedia kanalites (nagu Facebook), kehtivad nende kohta vastavate teenuste privaatsuspoliitikad.

Üldiste veebiteenuste kasutamisel kogutavad andmed:

Kogume teavet, nagu nimi, e-posti aadress ja telefoninumber, mida kasutaja saadab meile meie veebilehe, rakenduste ja teenuste kaudu. Kogume ka andmeid selle kohta, kuidas kasutajad meie veebilehega suhtlevad. Peale selle kogume teavet Teie arvutist või seadmest, nagu näiteks IP-aadress, Teie kasutatav veebilehitseja ja keeleseaded. Neid andmeid kogutakse mitmesuguste teenuste abil, nagu näiteks Google Analytics Solutions. Teie nõusolekul võimaldavad rakendused Teil kasutada kohapõhiseid teenuseid.

Kasutaja poolt meile saadetavat teavet (näiteks nimi, e-posti aadress, telefoninumber) kasutatakse kasutajaga ühenduse võtmiseks. Andmed selle kohta, kuidas kasutaja meie veebilehti ja rakendusi kasutab, kasutatakse statistilistel eesmärkidel meie veebilehtede ja rakenduste parandamiseks ja kliendile kohandatud sisu kuvamiseks.

Kolmanda poole teenused:

Veebilehed ja rakendused kasutavad teenuseid, näiteks nagu Google Analytics Solutions, et jälgida kasutaja suhtlust. Kasutame Google'i, Facebooki ja teiste kolmandate poolte teenuseid kogumaks anonüümseid andmeid, mida kasutame asjakohase reklaami edastamiseks. Küpsised ja koondatud või anonüümsed andmed. Kasutame küpsiseid oma veebilehtedel ja teenuste pakkumisel mitmel viisil, kus tuvastame kasutaja anonüümse indiviidina. Küpsised aitavad meil Teile pakutavaid teenuseid parandada, näiteks nii, et Teil pole vaja juba varem esitatud andmeid uuesti sisestada. Küpsised aitavad meil ka registreerida lehel käijate arvu ja annavad statistilisi andmeid ja teavet. Kasutame statistilisi andmeid oma veebilehe, rakenduste ja teenuste parandamiseks ning pakume kliendile reklaami kaudu temale kohandatud sisu. Oma rakendustes kasutame iOSi puhul vahendit Identifier for Advertising (IDFA) ja Androidi puhul Google Advertising ID (AAID). Kogu informatsioon kogutakse anonüümselt, mis tähendab, et me ei saa siduda andmeid ühe konkreetse kasutajaga või tuvastada kasutajat meie autenditavate veebiteenuste kaudu. Teil on õigus taotleda juurdepääsu teabele, mida me Teie kohta säilitame. Enne seesuguse teabe andmist peame veenduma Teie isikusamasuses. Kui soovite küsida juurdepääsu oma andmetele, võtke palun ühendust veebilehe kontaktivormis.