Meie küpsisepoliitika

Kasutame küpsiseid. Parima kasutajakogemuse pakkumiseks kasutab meie veebisait küpsiseid. Küsime sinult luba, et kasutada küpsiseid, mis ei ole tingimata vajalikud meie veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks.

Küpsis on väike tekstifail, mis salvestatakse Sinu arvutisse, nutitelefoni või muusse seadmesse, millega meie veebilehte külastad. See võib sisaldada teavet, mida vajame oma veebisaidi tehnilise toimimise tagamiseks, kasutajakogemuse parendamiseks läbi kasutaja seadete meelde jätmise, statistilise analüüsi teostamiseks ja turunduse eelistuste personaliseerimiseks. Küpsiste valikuid saad alati küpsiste eelistuste või veebilehitseja seadete kaudu muuta. Varem paigaldatud küpsiseid saad oma seadmest kustutada kas veebilehitseja seadete muutmise või küpsiste käsitsi kustutamise kaudu.Küpsiseid saavad veebilehele lisada nii veebisaidi omanik (esimese osapoole küpsised) kui ka kolmas osapool (nii esimese kui kolmanda osapoole küpsised).

Milliseid küpsiseid me kasutame?

Meie veebisait kasutab kolme liiki küpsiseid:

Ajutised ehk sessiooniküpsised:
Sellist liiki küpsised lisatakse veebisaidile vaid toimuva sessiooni ajaks. Need kustuvad pärast iga sessiooni lõppu, mis toimub siis, kui sulged veebilehitseja vahekaardi või veebilehitseja enda.

Piiratud ajaga küpsised:
Nendel küpsistel on kindel eluaeg ja need kustutavad pärast kehtivusaja lõppu automaatselt. Küpsiste eluaeg on erinev ja see sõltub nende eesmärgist.

Püsiküpsised:
Neil küpsistel ei ole kehtivusaega, need säilivad kuni küpsised kustutatakse.
Need küpsised jagunevad omakorda kategooriateks, millel on erinev eesmärk:

Vajalikud küpsised – Need küpsised tagavad veebilehe toimimise ja turvalisuse. Neist ei ole võimalik loobuda.

Funktsionaalsed küpsised – Need küpsised lubavad veebisaidil meelde jätta Sinu varem tehtud valikud, et seeläbi pakkuda paremat ja personaalsemat kasutajakogemust. Need koguvad infot sirvimiskeele, kirja suuruse, kontrasti jms kohta.

Statistikaküpsised – Nende küpsiste kaudu saame teha veebisaidi kasutamise kohta statistilist analüüsi, mille tulemusel parendada kasutajakogemust.

Turundusküpsised – Nende küpsiste eesmärk on ühes meie koostööpartneritega sulle internetis asjakohaseid reklaame kuvada.