LPG massaaž

LPG Endermoloogiline massaaž kehale 65 €
LPG Endermoloogiline massaaž näole 65 €
LPG Endermoloogiline massaaž kehale 5 x pakett 310 €
LPG Endermoloogiline massaaž kehale 10 x pakett 600 €
LPG Endermoloogiline massaaž nägu + keha 10 x pakett 1 100 €

BRONEERI

Mis on LPG?

LPG massaaži ajalugu ja toimimine

LPG massaaž sai alguse 1985. aastal, kui Louis-Paul Guitay (LPG - tema initsiaalid) sattus Prantsusmaal autoõnnetusse. Õnnetuse tagajärjel tekkinud kaelavigastuse tõttu pidi Guitay tihti füsioterapeudi juures käima. Ta märkas, et iga seansi tulemus oli erinev, kuna inimese võimekus täpselt õige tugevusega masseerida on varieeruv. See kogemus ajendas teda looma alternatiivi tavapärasele massaažile. Guitay alustas seadme arendamist, mis kõrvaldaks käsitsi massaaži puudused.

Pärast aastatepikkust arendust esitles LPG rullikute abil rakke stimuleerivat massaažiseadet ja patendeeris endermoloogia termini, kui kindla võtte lipomassaaži valdkonnas. Tänapäeval on kõik LPG massaažiseadmed selle algse leiutise järglased.

LPG massaaž ühendab erinevaid massaažiliike, sealhulgas kogu keha-, lümfi-, jalatalla- ja punktimassaaži. Hooldus toimub seadmega, mis koosneb vaakumvooliku külge kinnitatud masseerijast. Seade tõstab naha kõrgemale ja töötleb nahaaluskudet, vabastades lümfiteed, mis on rasvarakkude ja jääkainete poolt kokku surutud. Jääkained liiguvad vabastatud lümfiteede kaudu verre ja väljutatakse kehast läbi neerude uriini kaudu.

Kuidas LPG protseduur toimub?

LPG protseduur nõuab spetsiaalset kostüümi. Kogu protseduuri ajal saab lõõgastuda ja nautida tõhusat massaaži. 

Miks valida LPG protseduur?

Nahaalustesse kudedesse kogunevad jääkained, vesi ja rasv aeglustavad lümfi- ja vereringet. Halb lümfiringe hoiab jääkained organismis kinni, aeglustades ainevahetust ja põhjustades tselluliiti. LPG endermoloogiline massaaž aitab vabaneda nahaalustesse kudedesse kogunenud jääkainetest, liigsest veest ja rasvast, kiirendades lümfi- ja vereringet. 

LPG protseduur aitab vähendada:

Tselluliiti
Liigset kehakaalu
Soolade kogunemist liigestes
Liigese- ja peavalusid
Turseid
Väsimust, stressi ja unehäireid
Venitusarme

Kui kaua kestab üks protseduur ning kui tihti peaks LPG massaažis käima?

Protseduuri kestvuseks on 60 minutit. Soovitatavalt võiks aktiivne ravikuur toimuda 2-3x nädalas, vähemalt 10-12 korda intensiivse kuurina. Edaspidi võib jätkata järelraviga vastavalt spetsialisti soovitustele (1-2x kuus). Kõik LPG massaažid on valutud, kuna liikumised ja tugevus määratakse personaalselt ning vastavalt naha koele.

Tulemuseks on siidine ja sile nahk, mõnus enesetunne ning ilusam keha!

Aja tühistamise vajadusel palume teavitada sellest vähemalt 24 tundi ette. Hilisemal teavitusel tuleb tasuda 50% broneeringu maksumusest.